نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کنیا ، به دنبال گردشگران هندی

تعداد بازدید : 255
تاریخ : 1391/12/17

پس از «عمان» و «مالزی» ، «کنیا» نیز به دنبال جذب گردشگران «هندی» است . روز گذشته وزارت گردشگری کشور آفریقائی «کنیا» در گزارشی با اشاره به میزبانی این کشور از بیش از ۳۵ هزار گردشگر «هندی» در ماه ژانویه ، از برنامه‌های ویژه‌ای‌ این وزارتخانه برای جذب گردشگران دومین کشور پرجمعیت جهان خبر داد .
به گزارش بیزینس استاندارد ، وزارت گردشگری کنیا قصد دارد با معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور در شبکه‌های تلوزیونی هند و راه‌اندازی دفاتر گردشگری در شهرهای بزرگ این کشور ، کنیا را به یکی از مقاصد گردشگران دومین کشور پرجمعیت جهان تبدیل کند ، این در حالی است که در ماههای گذشته کشورهای «عمان» و «مالزی» نیز اقدامات زیادی در جهت جذب گردشگران هندی انجام داده‌اند .

کشور آفریقایی کنیا از جاذبه‌های گردشگری بسیاری بهره می‌برد که در این میان پارک‌های ملی این کشور شهرت جهانی داشته و هر ساله میزبان هزاران طبیعت‌گرد است . در این شرایط مقامات صنعت گردشگری کنیا قصد دارد با جذب سرمایه‌گذاری خارجی ، این کشور را به قطب نخست گردشگری گلف قاره آفریقا تبدیل کند .
در این راستا دولت کنیا قصد دارد تا با احداث هشت زمین استاندارد گلف در مناطق مختلف این کشور ، سالانه یک میلیارد و سیصد میلیون دلار ارز وارد اقتصاد کنیا کند . این در حالی است که سالانه هشت میلیون گلف‌باز که اکثر آنها افراد ثروتمند هستند ، برای بازی گلف به دیگر کشورها به ویژه کشورهای منطقه خاورمیانه ، اروپا و آفریقا سفر می‌کنند .

طول سال‌های اخیر ، درآمد‌های حاصل از صنعت گردشگری ، یکی از منابع اصلی درآمد دولت کنیا بوده است . در دسامبر ۲۰۰۸ نیز مقامات کشور کنیا ابراز امیدواری کردند که بدلیل اصالت کنیایی رییس‌ جمهور آمریکا ، تعداد گردشگران آمریکایی این کشور افزایش یافته و صنعت گردشگری کنیا ، رشد چشمگیری را تجربه کند .
در این راستا ، در غرفه‌ی وزارت گردشگری کنیا در نمایشگاه WTM لندن در همان سال ، پوسترهای فراوانی نصب شده بودند که در آن‌ها با جمله‌های مختلف بر اصالت کنیایی اوباما تأکید شده است و این امر ، افزایش تعداد گردشگران این‌ کشور ، بویژه گردشگران آمریکایی را می‌تواند در پی داشته باشد .

هم ‌چنین در غرفه‌های کشور کنیا ، بخش‌هایی از کتاب اوباما تحت عنوان «رویاهایی از پدرم» که در آن اوباما به شرح نخستین سفرش به کنیا و بازدید از جاذبه‌های گردشگری این کشور از جمله سواحل و جنگل‌های غرب این کشور می‌پردازد ، تهیه شده و به رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گرفت .
با این وجود بدلیل بحران‌های سیاسی پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ کنیا ، کارشناسان صنعت گردشگری بر این باورند که صنعت گردشگری کنیا برای بازگشت به حالت پیشین به پنج سال زمان نیاز دارد . کنیا در سال‌های گذشته ، قطب اصلی طبیعت‌گردی قاره‌ آفریقا محسوب می‌شد و هر سال ، گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه‌های طبیعی این کشور مانند جنگل‌های بکر و دست‌نخورده و گونه‌های مختلف حیوانی مانند فیل‌ها ، شیرها و زرافه‌ها به این کشور سفر می‌کردند .

با این وجود ، کارشناسان صنعت گردشگری ، وجود جاده‌های نامناسب و پرخطر را یکی از عوامل عدم رشد چشمگیر صنعت گردشگری کشور آفریقایی کنیا می دانند . در این شرایط ، گردشگران برای رسیدن به مقاصد گردشگری محبوب خود باید ساعت‌های زیادی را در جاده‌ها سپری کنند . به علاوه وضعیت نامناسب جاده‌ها ، تصویر ذهنی منفی برای گردشگران ایجاد کرده که سبب کاهش تعداد گردشگران شده است .
کشور آفریقایی کنیا در ساحل شرقی این قاره در کنار اقیانوس هند قرار گرفته است و طبیعت منحصر بفرد و حیات وحش زیبایش ، هر ساله گردشگران زیادی را جذب این کشور می‌کند . دره بزرگ «ریفت» در کنیا که نخستین نشانه‌های حیات انسان در آن یافت شده ، یکی از جاذبه‌های برتر گردشگری این کشور است .