نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يونان گردشگران مصر را جذب کرد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/16

آخرين تحولات به وجود آمده در مصر منجر به خالي شدن اين کشور از گردشگران و در نهايت پر بارتر شدن ديگر کشورها همچون يونان شد .
به گزارش ميراث آريا (chtn) ،‌‌ آمارها حاکي از آن است که به دليل تحولات سياسي و اجتماعي شکل گرفته در مصر بسياري از گردشگران اين کشور همچون سوييسي‌ها به ديگر کشورها مسافرت کردند .
پيش بينی مي‌شود در اين ميان کشورهاي يونان و اسپانيا ، ‌بزرگترين رقباي گردشگري مصر ، فوايد بسياري در جذب گردشگر ببرند اگر چه همچنان رقيب بزرگ ديگري به نام ترکيه در اين چند ضلعي وجود دارد که مي‌تواند مقصدي جايگزين به جاي مصر در اين روزها باشد .
وزارت گردشگري يونان نيز اميدوار است در سال جاري رشدي 15 درصدي در جذب گردشگر و همچنين رشدي هفت درصدي در جذب گردشگر سوييسي داشته باشد .