نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف يک کشتي متعلق به قوبيلاي مغول در آب هاي ژاپن

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/12/16

باستان شناسان ژاپني اعلام کردند بقاياي يک کشتي بزرگ از يک ناوگان دريايي متعلق به سال 1281 را در آب‌هاي ناکازاکي کشف کرده‌اند که شامل 4400 کشتي در يک متري زير بستر دريا و عمق 25 متري آب بوده است .
به گزارش سي ان ان اين اثر با استفاده از تجهيزات اولتراسوند کشف شده و اولين نمونه از کشتي‌هاي درهم شکسته از آن دوره است که در وضعيت نسبتا خوبي حفظ شده و دست‌نخورده باقي مانده ‌است .

با کشف اين اثر دانشمندان اميدوارند  بتوانند اين کشتي‌ها را با استفاده از صفحه‌هاي 12 متري در ته کشتي بازسازي کنند که متعلق به دوره سلسه يوان و کشتي از دست رفته قوبيلاي خان از شاهان مغولان چين از سال 1271 تا 1368 بوده ‌است .
يوشوفومي ايکيدا ، استاد باستان شناسي دانشگاه اوکيناوا و مدير تيم پژوهش مي‌گويد : کشف اين اثر اهميت بسياري دارد و ما اکنون قصد داريم تلاش‌هاي خود را براي دستيابي به اطلاعات بيشتر که بتواند در بازسازي کشتي به ما کمک کند ، گسترش دهيم .

وي افزود : من معتقدم که اين کشف ما را قادر به درک بهتر و بيشتر مهارت‌هاي کشتي‌سازي در آن زمان و نيز وضعيت واقعي مبادلات در شرق آسيا خواهد کرد .
در افسانه‌هاي ژاپني باد خدايان که به کميکازي شهرت دارد ، اشاره اي است به دو توفان بزرگ در قرن سيزدهم ميلادي ، که به فاصله هفت سال به قدرت و اراده خدا ، دو ناوگان مهاجم مغولان را در آب‌هاي ژاپن نابود کرد . به استناد گزارش‌هاي تاريخي نخستين حمله مغولان به ژاپن بود که با يک فاجعه طبيعي به پايان رسيد .
بعدها در جريان جنگ دوم جهاني به خلبان‌هاي انتحاري ژاپن نيز که اقدام ملي در دفاع از ژاپن تلقي مي‌شد ، لقب "کاميکازي" به معني توفان خدايان ، داده‌ شد .