نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

غار نخجير دليجان در انتظار گردشگران نوروزي

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/12/15

وجود غارهاي متعدد ، زيبا و بکر در جاي جاي استان مرکزي از جمله غار زيباي نخجير دليجان چشم هر بيننده و اهل ذوقي را هر ساله در فصل بهار و تابستان و نيز ايام نوروز به خود خيره مي کند .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) ، مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان مرکزي گفت : غار نخجير دليجان در استان مرکزي يکي از غارهاي زيبايي است که در ايام تعطيلات نوروز پذيراي مسافران و گردشگران بي شماري است .

مجتبي رضواني افزود : غار چال نخجير توسط کارگروه غارشناسي کشور به عنوان نمونه غار امن در ايران شناخته شده که با انتخاب مشاور ، استانداردهاي مورد نظر اين کارگروه و سازمان زمين‌شناسي در اين محل اجرا شده است .
وي ادامه داد : اين غار به منظور انجام کارهاي حفاظتي و ايجاد امکانات لازم براي مقابله با بحران‌هاي احتمالي و تامين امنيت خاطر گردشگران و طبيعت‌گردان از ابتداي مهر سال جاري تعطيل شد .

اين مقام مسوول در اداره کل ميراث فرهنگي استان مرکزي خاطرنشان کرد : در اين مدت تاسيسات قبلي غار چال نخجير بازسازي و مرمت شد و با توجه به طراحي‌هاي صورت گرفته بلوک‌هايي که ممکن است در آينده خطرساز باشد نيز مقاوم‌سازي شده است .
رضواني بيان کرد : ساختار آهکي بيشتر ارتفاعات استان مرکزي که به طور عمده در دوره دوم زمين شناسي شکل گرفته ، زمينه مساعدي را براي تشکيل غارهاي متعدد فراهم کرده که گوشه اي از تابلوي زيباي هنرمندي خداوند متعال را به رخ گردشگران مي کشد .