نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اجراي طرح افزايش ايمني و حمل و نقل مسافران در نوروز 91

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/12/18
رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي کشور از اجراي طرح افزايش ايمني و حمل و نقل مسافران نوروز 91 از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ایستا)- به نقل از اداره کل روابط عمومي و امور فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، «منوچهر جهانيان» با بيان اين خبر گفت: سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به عنوان يکي از اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور و با هدف تامين نياز گردشگران نوروزي در طول سفر، اقدام به اجراي طرح افزايش ايمني و حمل و نقل مسافران نوروز 91 کرده است. وي يادآور شد: رسيدگي به امور پيش فروش بليت، تامين ناوگان مورد نياز، نظارت بر ارتقاي سطح خدمات، جمع آوري و ارسال آمار و اطلاعات حمل و نقل مسافر، هماهنگي با دستگاه هاي مرتبط و افزايش ايمني بخشي از امور لحاظ شده در طرح افزايش ايمني حمل و نقل مسافران نوروز 91 است که هم اکنون به اجرا در آمده است. جهانيان ضمن ابراز خرسندي از تعامل فرابخشي ارگان هاي عضو ستاد، يادآور شد: با توجه به اينکه تسهيل در تردد از جمله نيازهاي اوليه مسافران نوروزي به شمار مي آيد؛ لذا به اجرا در آمدن اين طرح بي شک افزايش رضايتمندي بيش از پيش را به دنبال خواهد داشت. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا