نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خشت‌هاي دروازه بابل به غارت رفت

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/12

گزارش‌ها حاکي از آن است 400 عدد از خشت‌هاي دروازه ستاره و مسير صفوف عظيم مردم شهر باستاني بابل به سرقت رفت . به نقل از آرت نيوز پيپر ، هر چند گزارش مقامات محلي عراق از سرقت شدن 33 خشت در ماه اکتبر خبر مي‌داد اما سرقت اخير که توسط وزير گردشگري و عتيقه‌جات اين کشور منتشر شد حکايت از حجم گسترده‌تري دارد .

سرقت اخير از «موزه نبودچدنزار» که در ورودي شهر بابل قرار دارد صورت گرفت و در آن خشت‌هايي لاجوردي با تصاوير طلايي چند گاو نر ، شير و اژدها که در سال 1900 توسط يک باستان‌ شناس آلماني کشف شده بود به غارت رفت . کارشناسان با اشاره به اينکه موزه نبودچدنزار براي محافظت ، چندي پيش از حمله امريکا به عراق در سال 2003 بسته و مهر و موم شده بود اعلام کردند : اکثر آثار اين موزه به موزه بغداد منتقل شده بود اما خشت‌هاي سرقت شده در انبار موزه نبودچدنزار قرار داشته و از اينرو به سرقت رفتند .

به گزارش ميراث آريا ، وزير گردشگري و عتيقه‌جات عراق با توجه به اتفاقات اخير اعلام کرد : موزه‌هاي اين کشور به هزار نيروي امنيتي بيشتر نيازمندند .