نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازگشت مجسمه‌هاي سفالي کوزوو از آلمان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/10

وزير فرهنگ کوزوو از بازگشت 7 مجسمه باستاني اين کشور که بيش از يک دهه گذشته به صورت غيرقانوني به آلمان ارسال شده بود ، خبر داد . به نقل از گلوبال پست ، اين 7 مجسمه سفالي که متعلق به عصر نوسنگي در حدود 3500 تا 4000 سال پيش از ميلاد است در زمان جنگ متجاوزان صرب با مسلمانان بوسني در سال‌ها 1998 تا 1999 به سرقت رفته بود . اين محموله چند سال پيش توسط پليس آلمان و حين يک بازپرسي معمولي از دو فرد صرب تبار کشف شده بود . از همين رو وزير فرهنگ کوزوو با اشاره به اينکه در زمان جنگ داخلي صد‌ها شي باستاني از اين کشور به دست صرب‌ها غارت شد ، افزود : تمام آثار مورد آزمايش قرار خواهد گرفت تا اصالتشان مورد تاييد قرار گيرد . به گزارش ميراث آريا ، طبق اطلاعات موجود صرب‌ها بيش از 1200 شي باستاني را از موزه کوزوو به سرقت بردند .