نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ونیز ، شهر روی آب

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/10

ایتالیا کشور زیبایی است و ونیز یکی از رمانتیک ترین شهرهای این کشور و جهان است . ونیز مرکز منطقه وِنِتو و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری ایتالیا و بزرگ ترین شهر بدون خودروی جهان به شمار می رود . در این شهر هیچ اثری از دود و ترافیک اتومبیل ها و کامیون نیست و تنها وسیله نقلیه آن ، قایق است . حتی پلیس و آتش نشانی هم با قایق موتوری در سطح شهر حرکت می کنند .
شهر ونیز در میان 117 جزیره کوچک و بزرگ در منطقه «تالاب ونیزی» در شمال شرق کشور ایتالیا واقع شده است . این تالاب در امتداد دو رود «پو» و «پیاوه» تشکیل شده است .

شهر ونیز به دلیل شکل عجیب ؛ سبک زندگی متفاوت و آثار تاریخی ، هنری و معماری متنوع و متعددی که دارد ، در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است و سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر جهان به آن سفر می کنند . از ونیز به عنوان «شهر روی آب» ، «شهر کانال های آب» یا «شهر پل ها» نیز یاد می کنند . البته متاسفانه این شهر تاریخی و زیبا در حال فرو رفتن در آب است و ساکنین آن به تدریج آن را ترک می کنند .
قبلا این شهر یکی از قدرت های دریایی مهم کشور ایتالیا بوده است اما اکنون یکی از مراکز مهم تجارت ادویه جات ، غلات و ابریشم به شمار می رود .

البته این شهر فرودگاه و ایستگاه قطار دارد . از این پایانه ها می توان با تاکسی ها یا اتوبوس هایی که روی آب حرکت می کنند ، به مقصد مورد نظر رسید . اما بهترین راه برای رسیدن به ونیز ، راه آبی و استفاده از کشتی است .
ونیز آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب دارد . زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم مشخصه آب و هوایی این شهر رویایی است .

ونیز علاوه بر روی آب بودنش جاذبه های تاریخی ، موزه ، کلیسا و معماری های زیبایی نیز دارد . از جمله این آثار معماری و تاریخی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
•    کلیسای سانتا ماریا دلا سلو
•    کاخ سانتا سوفیا
•    پل ریالتو
•    باسیلیکای سن مارکو
•    برج ناقوس کلیسای سنت مارک