نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

صدور ویزای روسیه برای مسلمانان سخت تر می‌شود

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/12/09

در پی دستگیری 271 شهروند از کشورهای مسلمان که به صورت غیرقانونی و یا با ویزای جعلی وارد این کشور شده بودند ، مقامات مسکو اعلام کردند از این پس صدور ویزای روسیه برای متقاضیان مسلمان ، از هر ملیتی که باشند ، دشوارتر و سخت‎ گیرانه تر می‌شود .
با دستگیری بیش از 200 مسلمان بدون مدارک لازم در سنت پترزبورگ ، مقامات روسیه ، صدور ویزای برای همه مسلمانان را ازهر ملیتی که باشند ، دشوارتر می‌کنند .

به گزارش DND مقامات امنیتی روسیه از این پس با تجدید نظر در مقررات جاری ، شرایط سخت گیرانه ‎تری در صدور ویزا برای متقاضیان مسلمان از تمام ملیت‌ها و کشورهای گوناگون جهان اعمال خواهند کرد .
این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که "ولادیمیر پوتین" رییس جمهور ، عملکرد مقامات امنیتی و وزارت کشور و اصلاحات صورت گرفته را در دوران تصدی "دیمیتری‌ مدودف" که اکنون نخست وزیر این کشور است ، به شدت مورد انتقاد قرار داد . هدف اصلی از تغییرات مورد نظر در این زمینه ارتقای کارآیی عملکرد امنیتی و اعمال دقیق قوانین در تقویت سازمان‌های مبارزه با تروریسم ، قاچاق مواد مخدر ، فساد و بهبود تصویر جهانی از قدرت اجرایی قوانین در روسیه بوده است .

طبق همین گزارش ، پیش از این مجموعا 271 مسلمان در روسیه دستگیر شدند که عمدتا دارای اسناد و مدارک و ویزای جعلی بودند . 20 نفر از آنان نیز بکلی فاقد اسناد و مدارک وویزای روسیه بودند . در جریان این اقدامات ، برخی از دستگیر شدگان نیز از مرزهای روسیه اخراج و به کشورهای متبوع خود بازگردانده شده‎اند .
خارجیان دارای مدارک جعلی عمدتا مسلمانی از کشورهای بریتانیا ، اوزبکستان ، تاجیکستان ، آذربایجان و یک شهروند مصری و نیز یک افغانی بوده‌اند که همگی در سنت پترزبورگ دستگیر شدند .