امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶22 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

صدور ویزای روسیه برای مسلمانان سخت تر می‌شود

صدور ویزای روسیه برای مسلمانان سخت تر می‌شود
206 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/09
: تاریخ

در پی دستگیری 271 شهروند از کشورهای مسلمان که به صورت غیرقانونی و یا با ویزای جعلی وارد این کشور شده بودند ، مقامات مسکو اعلام کردند از این پس صدور ویزای روسیه برای متقاضیان مسلمان ، از هر ملیتی که باشند ، دشوارتر و سخت‎ گیرانه تر می‌شود .
با دستگیری بیش از 200 مسلمان بدون مدارک لازم در سنت پترزبورگ ، مقامات روسیه ، صدور ویزای برای همه مسلمانان را ازهر ملیتی که باشند ، دشوارتر می‌کنند .

به گزارش DND مقامات امنیتی روسیه از این پس با تجدید نظر در مقررات جاری ، شرایط سخت گیرانه ‎تری در صدور ویزا برای متقاضیان مسلمان از تمام ملیت‌ها و کشورهای گوناگون جهان اعمال خواهند کرد .
این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که "ولادیمیر پوتین" رییس جمهور ، عملکرد مقامات امنیتی و وزارت کشور و اصلاحات صورت گرفته را در دوران تصدی "دیمیتری‌ مدودف" که اکنون نخست وزیر این کشور است ، به شدت مورد انتقاد قرار داد . هدف اصلی از تغییرات مورد نظر در این زمینه ارتقای کارآیی عملکرد امنیتی و اعمال دقیق قوانین در تقویت سازمان‌های مبارزه با تروریسم ، قاچاق مواد مخدر ، فساد و بهبود تصویر جهانی از قدرت اجرایی قوانین در روسیه بوده است .

طبق همین گزارش ، پیش از این مجموعا 271 مسلمان در روسیه دستگیر شدند که عمدتا دارای اسناد و مدارک و ویزای جعلی بودند . 20 نفر از آنان نیز بکلی فاقد اسناد و مدارک وویزای روسیه بودند . در جریان این اقدامات ، برخی از دستگیر شدگان نیز از مرزهای روسیه اخراج و به کشورهای متبوع خود بازگردانده شده‎اند .
خارجیان دارای مدارک جعلی عمدتا مسلمانی از کشورهای بریتانیا ، اوزبکستان ، تاجیکستان ، آذربایجان و یک شهروند مصری و نیز یک افغانی بوده‌اند که همگی در سنت پترزبورگ دستگیر شدند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: