نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جزایر قناری ، جزایری که رنگ سرما را نمی بیند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/12/06

همه ما بارها و بارها نام جزاير قناري را شنيدهايم و در تصورمان يكي از بهشتي ترين مناطق زمين است ، اما آيا ميدانيد به واقع اين جزاير كجاست و چه ويژگيهايي دارد ؟
جزایر قناری از مجموع هفت جزیره در اقیانوس اطلس تشکیل شده و به خاطر نزدیکی جغرافیایی ، کشور مراکش سال هاست ادعای مالکیت آن را دارد ؛ اما جزایر قناری بخشی از خاک اسپانیاست و مردم آن ملیت اسپانیایی دارند .

بین این هفت جزیره ، دو تای آن ها از بقیه مهم ترند ، جزیره تنه ریف و جزیره گرن کاناری . پایتخت جزایر قناری ، شهر لاس پالماس است که در گرن کاناری واقع شده و شهر پرطرفداری در میان گردشگران است . جزیره تنه ریف هم از هفت تا شهر تشکیل شده که مهم ترین و بزرگ ترین شهر آن ، سانتاکروز در شرقی ترین قسمت جزیره است .
راحت ترین راه برای رسیدن به جزایر قناری ، هواپیماست . رفتن به جزایر قناری از طریق فرودگاه های تنه ریف و گرن کاناری بیشترین تعداد پرواز را دارد و شلوغ تر است ولی اگر بخواهید وارد جزایر دیگر قناری شوید ، هم ساعت های پروازی محدودتر می شود و هم بلیت ها گران تر .

تنه ریف دو فرودگاه دارد ، رینا سوفیا در جنوب و لوس رودئوس در شمال جزیره . از هر دوی فرودگاه ها اتوبوس و تاکسی برای رفتن به شهرهای جزیره هست . اتوبوس ها معمولاً از ساعت 12 تا پنج صبح کار نمی کنند و کرایه تاکسی ها هم این وقت شب گران تر می شود و بهتر است حواس تان به ساعت پرواز و رسیدن تان به مقصد باشد .
تنها فرودگاه گرن کاناری نیز در قسمت شرق جزیره قرار گرفته و حدود نیم ساعت با لاس پالماس فاصله دارد که این مسیر را می شود با تاکسی و اتوبوس هم طی کرد .

در هر دو جزیره ، اتوبوس ها به راحتی رفت و آمد می کنند و در جاهای مختلف شهرها ایستگاه دارند ، ولی یکی از بهترین گزینه ها برای رفت و آمد در جزایر قناری ، کرایه یک اتومبیل است . شرکت های بزرگی هستند که می توانید از آن ها ماشین کرایه کنید ، تنها شرطش هم داشتن گواهینامه بین المللی و پاسپورت است .