امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶17 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

جزایر قناری ، جزایری که رنگ سرما را نمی بیند

جزایر قناری ، جزایری که رنگ سرما را نمی بیند
239 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/06
: تاریخ

همه ما بارها و بارها نام جزاير قناري را شنيدهايم و در تصورمان يكي از بهشتي ترين مناطق زمين است ، اما آيا ميدانيد به واقع اين جزاير كجاست و چه ويژگيهايي دارد ؟
جزایر قناری از مجموع هفت جزیره در اقیانوس اطلس تشکیل شده و به خاطر نزدیکی جغرافیایی ، کشور مراکش سال هاست ادعای مالکیت آن را دارد ؛ اما جزایر قناری بخشی از خاک اسپانیاست و مردم آن ملیت اسپانیایی دارند .

بین این هفت جزیره ، دو تای آن ها از بقیه مهم ترند ، جزیره تنه ریف و جزیره گرن کاناری . پایتخت جزایر قناری ، شهر لاس پالماس است که در گرن کاناری واقع شده و شهر پرطرفداری در میان گردشگران است . جزیره تنه ریف هم از هفت تا شهر تشکیل شده که مهم ترین و بزرگ ترین شهر آن ، سانتاکروز در شرقی ترین قسمت جزیره است .
راحت ترین راه برای رسیدن به جزایر قناری ، هواپیماست . رفتن به جزایر قناری از طریق فرودگاه های تنه ریف و گرن کاناری بیشترین تعداد پرواز را دارد و شلوغ تر است ولی اگر بخواهید وارد جزایر دیگر قناری شوید ، هم ساعت های پروازی محدودتر می شود و هم بلیت ها گران تر .

تنه ریف دو فرودگاه دارد ، رینا سوفیا در جنوب و لوس رودئوس در شمال جزیره . از هر دوی فرودگاه ها اتوبوس و تاکسی برای رفتن به شهرهای جزیره هست . اتوبوس ها معمولاً از ساعت 12 تا پنج صبح کار نمی کنند و کرایه تاکسی ها هم این وقت شب گران تر می شود و بهتر است حواس تان به ساعت پرواز و رسیدن تان به مقصد باشد .
تنها فرودگاه گرن کاناری نیز در قسمت شرق جزیره قرار گرفته و حدود نیم ساعت با لاس پالماس فاصله دارد که این مسیر را می شود با تاکسی و اتوبوس هم طی کرد .

در هر دو جزیره ، اتوبوس ها به راحتی رفت و آمد می کنند و در جاهای مختلف شهرها ایستگاه دارند ، ولی یکی از بهترین گزینه ها برای رفت و آمد در جزایر قناری ، کرایه یک اتومبیل است . شرکت های بزرگی هستند که می توانید از آن ها ماشین کرایه کنید ، تنها شرطش هم داشتن گواهینامه بین المللی و پاسپورت است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: