امروز شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶23 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

استراليا تور مسافرتي مجازي راه اندازي مي‌کند

استراليا تور مسافرتي مجازي راه اندازي مي‌کند
209 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/05
: تاریخ

يک موسسه گردشگري استراليايي به منظور جذب بيشتر گردشگر به اين کشور اقدام به راه اندازي سامانه‌اي اينترنتي به منظور بازديد از جاذبه‌هاي شهر سيدني به صورت مجازي کرد .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از ياهو نيوز ، در اين سامانه که توسط موسسه «دستينيشن نيو سات ولز» راه اندازي شده نمايي 360 درجه از مناظر ساحلي و غيره در اختيار کاربران اينترنتي و بازديد کنندگان قرار مي گيرد که مي‌توان به صورت دلخواه مناظر را با زاويه دلخواه مشاهده کرد .

«ساندارا چيپ کيس» يکي از مبدعين اين سامانه با اشاره به اينکه سامانه مذکور براي نخستين بار در جهان راه اندازي شده گفت : هر چند در بازديدهاي معمولي نيز تنوعي 360 درجه‌اي وجود دارد اما اين «دوربين ژيروکوپتري» براي نخستين بار راه اندازي شده و تنها از طريق صفحه رايانه مي‌توان به راحتي به ديدن جاذبه‌هاي طبيعي رفت .
وي افزود : کاربران حتي قادر خواهند بود عکس خود را در اين سامانه ذخيره کرده و با تنظيم آن روي سر موج سواران به گونه‌اي که خود در حال موج سواري هستند ، لذت ببرند .

به گفته وزير گردشگري استراليا ، در آينده‌اي نزديک اين سامانه براي تمامي جاذبه‌هاي استراليا معرفي خواهد شد و گردشگران مي‌توانند پيش از سفر به اين کشور ، از اين طريق جاذبه‌هاي استراليا را تماشا کنند .
به گزارش ميراث آريا ، پيش‌بيني مي‌شود 4 ميليون نفر از اين سايت بازديد کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: