نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

استراليا تور مسافرتي مجازي راه اندازي مي‌کند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/05

يک موسسه گردشگري استراليايي به منظور جذب بيشتر گردشگر به اين کشور اقدام به راه اندازي سامانه‌اي اينترنتي به منظور بازديد از جاذبه‌هاي شهر سيدني به صورت مجازي کرد .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از ياهو نيوز ، در اين سامانه که توسط موسسه «دستينيشن نيو سات ولز» راه اندازي شده نمايي 360 درجه از مناظر ساحلي و غيره در اختيار کاربران اينترنتي و بازديد کنندگان قرار مي گيرد که مي‌توان به صورت دلخواه مناظر را با زاويه دلخواه مشاهده کرد .

«ساندارا چيپ کيس» يکي از مبدعين اين سامانه با اشاره به اينکه سامانه مذکور براي نخستين بار در جهان راه اندازي شده گفت : هر چند در بازديدهاي معمولي نيز تنوعي 360 درجه‌اي وجود دارد اما اين «دوربين ژيروکوپتري» براي نخستين بار راه اندازي شده و تنها از طريق صفحه رايانه مي‌توان به راحتي به ديدن جاذبه‌هاي طبيعي رفت .
وي افزود : کاربران حتي قادر خواهند بود عکس خود را در اين سامانه ذخيره کرده و با تنظيم آن روي سر موج سواران به گونه‌اي که خود در حال موج سواري هستند ، لذت ببرند .

به گفته وزير گردشگري استراليا ، در آينده‌اي نزديک اين سامانه براي تمامي جاذبه‌هاي استراليا معرفي خواهد شد و گردشگران مي‌توانند پيش از سفر به اين کشور ، از اين طريق جاذبه‌هاي استراليا را تماشا کنند .
به گزارش ميراث آريا ، پيش‌بيني مي‌شود 4 ميليون نفر از اين سايت بازديد کنند .