نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کاهنان قلابي چين جيب گردشگران را خالي مي‌کنند

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/12/05

مقامات چيني 2 معبد در يکي از مناطق مقدس بوداييان در اين کشور را به دليل اخاذي کاهنان قلابي آن تعطيل کرد .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از شين هوا ، رسانه ملي چين در گزارشي اعلام کرد مقامات سازمان کوه مقدس ووتاي در شمال چين 2 معبد از ده‌ها معبد موجود در اين منطقه را به دليل اخاذي کاهنان قلابي آن تعطيل و 6 نفر را دستگير کردند .

براساس اين گزارش مجوز تجاري اين 2 معبد به صورت کامل باطل و 6 فرد مظنون نيز به جرم اخاذي و استخدام کاهنان قلابي که مبالغي غيرقانوني از گردشگران براي هزينه در مراسم سوري مي‌گرفتند ، دستگير شدند .
اين اقدامات غيرقانوني در حالي صورت مي‌گرفت که براساس دستور اداره امور مذهبي چين دريافت هرگونه مبلغ براي فعاليت‌هاي مذهبي و تبديل شدن اماکن مذهبي به محل تجاري ممنوع شده بود .

کارشناسان اعلام کردند ، از آنجايي که دولت چين نظارت محدودي به امور مذهبي داشته و اداره مکان‌هاي مذهبي همچون معابد و کليساها را به گرو‌ه‌هاي ايالتي داده ، انجام اينگونه فعاليت‌هاي غيرقانوني افزايش پيدا کرده است .
به گزارش ميراث آريا ، کوه موتاي که با 5 قله صاف و 41 صومعه خود از شهرت بالايي برخوردار است در سال 2009 در فهرست ميراث جهاني يونسکو ثبت شده است .