نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران فرانسوي سرشار از تناقض

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/05

مطالعات اخير نشان داده است گزينه‌هاي انتخاب مقصدهاي مسافرتي گردشگران فرانسوي سرشار از تناقض بوده و يک معيار مشخص ندارد .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از توريزم ريويو ، در اين گزارش که از سوي سايت «اوانئوس» منتشر شد نشان مي‌دهد که برخلاف ادعاي گردشگران فرانسوي در خصوص ميزان ثبات سياسي کشورهاي مقصد ، اين تمايل در ميان فرانسوي‌ها در حدود 30 درصد است .

از سويي ديگر براساس مطالعات صورت گرفته ، 63 درصد از گردشگران فرانسوي تمايلي به مسافرت به کشورهاي حساس را ندارند با اين وجود ، 66 درصد از فرانسوي‌ها کشورهاي حساس ، همچون مصر ، برمه ، سنگال ، هند ، لبنان و سوريه را مقصدهاي مورد علاقه خود اعلام کردند .
از سويي هر چند 81 درصد فرانسوي‌ها از مسافرت به کشورهايي که انقلاب سياسي را به تازگي درک کرده‌اند يا ثبات چنداني ندارند واهمه دارند ، اما تمايل به مسافرت به کشورهاي کوبا ، تونس و مصر به ترتيب 49 ، 39 و 35 درصد است .

به گزارش ميراث آريا ، 68 درصد فرانسوي‌ها اعلام کردند هيچگاه به کشورهايي که کودکان در آن کار مي‌کنند مسافرت نخواهند کرد اما تمايل گردشگران فرانسوي براي مسافرت به برمه و تايلند 51 و 47 درصد است .