امروز پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶24 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

گردشگران فرانسوي سرشار از تناقض

گردشگران فرانسوي سرشار از تناقض
301 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/05
: تاریخ

مطالعات اخير نشان داده است گزينه‌هاي انتخاب مقصدهاي مسافرتي گردشگران فرانسوي سرشار از تناقض بوده و يک معيار مشخص ندارد .
به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از توريزم ريويو ، در اين گزارش که از سوي سايت «اوانئوس» منتشر شد نشان مي‌دهد که برخلاف ادعاي گردشگران فرانسوي در خصوص ميزان ثبات سياسي کشورهاي مقصد ، اين تمايل در ميان فرانسوي‌ها در حدود 30 درصد است .

از سويي ديگر براساس مطالعات صورت گرفته ، 63 درصد از گردشگران فرانسوي تمايلي به مسافرت به کشورهاي حساس را ندارند با اين وجود ، 66 درصد از فرانسوي‌ها کشورهاي حساس ، همچون مصر ، برمه ، سنگال ، هند ، لبنان و سوريه را مقصدهاي مورد علاقه خود اعلام کردند .
از سويي هر چند 81 درصد فرانسوي‌ها از مسافرت به کشورهايي که انقلاب سياسي را به تازگي درک کرده‌اند يا ثبات چنداني ندارند واهمه دارند ، اما تمايل به مسافرت به کشورهاي کوبا ، تونس و مصر به ترتيب 49 ، 39 و 35 درصد است .

به گزارش ميراث آريا ، 68 درصد فرانسوي‌ها اعلام کردند هيچگاه به کشورهايي که کودکان در آن کار مي‌کنند مسافرت نخواهند کرد اما تمايل گردشگران فرانسوي براي مسافرت به برمه و تايلند 51 و 47 درصد است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: