نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

30 قرآن نفيس گنجينه کاخ گلستان رونمايي شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/03

 30 قران نفيس جهان اسلام و منسوب به ائمه معصومين از جمله حضرت علي (ع)، امام جعفر صادق (ع)، امام سجاد (ع) و اصحاب نزديک پيامبر اکرم (ص) رونمايي شد.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، «مسعود شريفي»، مدير سابق کاخ موزه گلستان در اين مراسم اظهار داشت: مجموعه کاخ موزه گلستان يکي از مجموعه هاي بسيار ارزشمند و داراي گنجينه هاي خطي معتبر و معروفي است.

وي با اشاره به رونمايي از 30 قرآن نفيس در سال گذشته تصريح کرد: در کنار اين قرآن هاي نفيس که اميدواريم به جهان اسلام معرفي شود، نگارگري ها و شاهنامه هاي معتبري در گنجينه کاخ موزه گلستان وجود دارد که تاکنون شاهنامه بايسنقري و خمسه نظامي از اين مجموعه به ثبت جهاني رسيده است.

شريفي يادآور شد: اميدواريم به زودي پرونده ثبت جهاني مجموعه کاخ گلستان نيز آماده شود.

خاطرنشان مي‏شود، گنجينه نفايس نسخ خطي کاخ گلستان سابق بر اين به نام کتابخانه سلطنتي مشهور بوده است. يکي از با ارزش ترين و نفيس ترين گنجينه هاي آثار خطي و هنري است که شهرت جهاني داشته و بخشي از ميراث مکتوب فرهنگي ميهن اسلامي را تشکيل مي دهد.