نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفري به دنياي يخي زير آب!

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/12/17
يك عكاس آماتور روس موفق به ثبت تصاويري بسيار ديدني از دنيايي يخي در زير يك رودخانه يخ‌زده در منطقه «لنينگرادسكايا»ي روسيه شد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، رودخانه «تيانوكسا» در شرق روسيه قرار دارد و هر ساله در فصل زمستان به دليل برودت شديد هوا يخ مي‌زند. رودخانه منجمد تيانوكسا در شرق روسيه يك عكاس آماتور بطور اتفاقي دنياي يخي در زير رودخانه منجمد را كشف كرد. وي با ايجاد حفره‌هاي مختلف در سطح لايه هاي يخ و قرار دادن دوربين موفق شد اين تصاوير ديدني را شكار كند. در نگاه اول، اين تصاوير بيشتر به سيارات بيگانه يا اعماق اقيانوس شباهت دارند؛ اما در حقيقت دنيايي يخي در زير يك رودخانه منجمد هستند. ستون‌هاي ظريف و شفاف يخي در كنار اشكال ديدني كريستالي دنيايي رنگارنگ از ستون‌هاي يخ و اشكال ديدني كريستالي در عمق 60 سانتي لايه‌هاي يخي قرار دارد و يك لايه آب نيز بر روي سطح يخي رودخانه در جريان است.