امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

پيش بيني افزايش 10 درصدي ورود گردشگر به گلستان در سال 92

پيش بيني افزايش 10 درصدي ورود گردشگر به گلستان در سال 92
277 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/03
: تاریخ

دبير ستاد تسهيلات و نظارت بر سفرهاي نوروزي استان گلستان گفت : پيش بيني مي شود امسال با افزايش 10 درصدي ورود گردشگر به استان مواجه شويم .
به نقل از روابط عمومي و امور فرهنگي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان ، «قربان عباسي» در جلسه کارگروه گردشگري اين استان افزود : با توجه به نزديک شدن به ايام نوروز ، تاکنون اين ستاد 4 جلسه هماهنگي با حضور رئيس اين ستاد و قائم مقام ستاد تشکيل داده و هماهنگي هاي لازم با تمامي کميته هاي اين ستاد به عمل آمده است .

وي با اشاره به همکاري مناسب صدا و سيماي گلستان با ستاد تسهيلات و نظارت بر سفرهاي استان ، بر اطلاع رساني مطلوب در ايام نوروز نيز تاکيد داشت و افزود : در راستاي اسکان مسافران نوروزي ، 199 باب مدرسه در قالب يک هزار و 753 کلاس با ارائه يک وعده غذاي گرم خدمت رساني مي کنند و تا 20 اسفند ماه مسافران نوروزي مي توانند براي رزرو مکان اقدام کنند .
عباسي به جانمايي تابلوهاي راهنماي گردشگري استان اشاره داشت و افزود : مناطق نمونه گردشگري استان به شهرداران معرفي شده تا طرح و برنامه ارائه شده و اعتبارات ملي براي اين مناطق دريافت شود .

دبير ستاد تسهيلات نوروزي استان گلستان تصريح کرد : پيش فروش اينترنتي بليط ها از 21 اسفند ماه آغاز شده و 33 ايستگاه پليس در تفرجگاه ها و مناطق استان با استقرار 500 نيرو با امکانات مناسب در راستاي نظم و امنيت و برخورد با متخلفان و اجراي طرح کنترل جاده اي و منزل فعاليت خواهند داشت .
وي به فعاليت ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در سطح روستاهاي استان اشاره داشت و گفت : اين ستاد در قالب کميته هاي حقوقي ، انتظامي ، اسکان و پذيرايي ، بهداشت و درمان ، خدمات مسافرتي ، فرهنگي و اجتماعي ، نظارت و ارزيابي ، ارتباطات و اطلاع رساني ، امداد و نجات و برنامه ريزي و پشتيباني در اين ايام فعال خواهد بود .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: