نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيش بيني افزايش 10 درصدي ورود گردشگر به گلستان در سال 92

تعداد بازدید : 226
تاریخ : 1391/12/03

دبير ستاد تسهيلات و نظارت بر سفرهاي نوروزي استان گلستان گفت : پيش بيني مي شود امسال با افزايش 10 درصدي ورود گردشگر به استان مواجه شويم .
به نقل از روابط عمومي و امور فرهنگي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان ، «قربان عباسي» در جلسه کارگروه گردشگري اين استان افزود : با توجه به نزديک شدن به ايام نوروز ، تاکنون اين ستاد 4 جلسه هماهنگي با حضور رئيس اين ستاد و قائم مقام ستاد تشکيل داده و هماهنگي هاي لازم با تمامي کميته هاي اين ستاد به عمل آمده است .

وي با اشاره به همکاري مناسب صدا و سيماي گلستان با ستاد تسهيلات و نظارت بر سفرهاي استان ، بر اطلاع رساني مطلوب در ايام نوروز نيز تاکيد داشت و افزود : در راستاي اسکان مسافران نوروزي ، 199 باب مدرسه در قالب يک هزار و 753 کلاس با ارائه يک وعده غذاي گرم خدمت رساني مي کنند و تا 20 اسفند ماه مسافران نوروزي مي توانند براي رزرو مکان اقدام کنند .
عباسي به جانمايي تابلوهاي راهنماي گردشگري استان اشاره داشت و افزود : مناطق نمونه گردشگري استان به شهرداران معرفي شده تا طرح و برنامه ارائه شده و اعتبارات ملي براي اين مناطق دريافت شود .

دبير ستاد تسهيلات نوروزي استان گلستان تصريح کرد : پيش فروش اينترنتي بليط ها از 21 اسفند ماه آغاز شده و 33 ايستگاه پليس در تفرجگاه ها و مناطق استان با استقرار 500 نيرو با امکانات مناسب در راستاي نظم و امنيت و برخورد با متخلفان و اجراي طرح کنترل جاده اي و منزل فعاليت خواهند داشت .
وي به فعاليت ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در سطح روستاهاي استان اشاره داشت و گفت : اين ستاد در قالب کميته هاي حقوقي ، انتظامي ، اسکان و پذيرايي ، بهداشت و درمان ، خدمات مسافرتي ، فرهنگي و اجتماعي ، نظارت و ارزيابي ، ارتباطات و اطلاع رساني ، امداد و نجات و برنامه ريزي و پشتيباني در اين ايام فعال خواهد بود .