نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

معرفي جاذبه هاي گردشگري ايلام با چاپ 200 هزار نسخه اقلام تبليغاتي

مدير روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري ايلام از چاپ 200 هزار نسخه اقلام تبليغاتي با هدف معرفي جاذبه هاي اين استان به مسافران نوروزي خبر داد .
«محمد نورالهي» در گفت و گو با ميراث آريا (CHTN) به برگزاري جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي اشاره کرد و اظهار داشت : چاپ اين ميزان اقلام تبليغاتي شامل بروشور ، پوستر ، کارت پستال ، کتابچه راهنماي گردشگري استان ، ساک دستي و لوح فشرده در دست اقدام است .

وي هدف اساسي برنامه هاي ستاد تسهيلات سفرهاي استان را ايجاد انسجام در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران و ارتقاء سطح کيفي و کمي خدمات و جلب رضايت مسافران معرفي کرد و افزود : اين هدف با همکاري سازمان هاي فرابخشي در تمامي شهرستان هاي استان در قالب برنامه هاي مختلف دنبال خواهد شد .
نورالهي يادآور شد : ايجاد پايگاه هاي مشترک اطلاع رساني نيروي انتظامي ، هلال احمر ، ميراث فرهنگي و گردشگري در مبادي ورودي شهرستان ها ، بازديدهاي نظارتي از مراکز اقامتي و پذيرايي استان توسط کارشناسان ميراث فرهنگي و گردشگري ، علوم پزشکي ، بازرگاني ، نيروي انتظامي و آموزش و پرورش ، تجهيز مدارس محل اسکان مسافران در ايام نوروز ، تهيه بروشور مشترک بين اعضاي ستاد براي راهنمايي مسافران و آماده سازي و زيبا سازي شهرها توسط شهرداري ها از اهم برنامه هاي ستاد در نوروز 92 است .

خاطر نشان مي شود ، در اين نشست نمايندگان نهادهاي آموزش و پرورش ، حج و اوقاف ، بازرگاني ، صدا و سيما ، شهرداري و نيروي انتظامي ضمن ارائه پيشنهاداتي برنامه هاي مورد نظر خود را در نوروز 92 اعلام کردند .