نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایش زنده جهانی از سایت‎های گردشگری و فرهنگی اردن با وب‌کم

اردن نخستین کشور خاورمیانه است که مراکز گردشگری خود را مجهز به وب‌کم می‌کند .
سازمان گردشگری اردن تیم کاری ویژه‌ای را برای استقرار مجموعه وبکم‌هایی در مراکز گردشگری این کشور تشکیل داده است تا از این طریق برخی از گنجینه‎های فرهنگی و جاذبه‎های گردشگری این کشور را به طور زنده در برابر دیدگاه علاقمندان و کاربران اینترنت قرار دهد .

دفتر گردشگری اردن با اعلام این خبر یادآور شد با توجه به این که اردن نخستین کشور در منطقه خاورمیانه است که دست به این اقدام زده ، این دستاوردی بزرگ در راستای توسعه گردشگری این کشور محسوب می‎شود زیرا فرصت مناسبی است برای علاقمندان که پیش از حضور مکان‎های گردشگری تجربه بصری و مجازی از کشور اردن کسب کنند .
این وبکم‎ها که با درخواست وزارت گردگشری اردن و با همکاری متخصصان "شبکه ارتکم" که یک شرکت تخصصی در زمینه تجهیزات و ارائه فناوری دوربین‎های پرقدرت است که در 1500 شهر جهان فعالیت تخصصی دارد . این دوربین‎ها در تمام سایت‎های فرهنگی و تاریخی از بقایای به جا مانده از روم و بیزانس تا بقایای تاریخی از دوران نخستین رواج اسلام در این منطقه را پوشش می‎دهد . همچنین خیابان‎های پرجمعیت و مناطق جذاب پایتخت را نیز در اختیار بینندگان قرار می‎دهد .

وبکم ویژه‎ای نیز در محوطه باستانی "پترا" و نیز وبکم دیگری در منطقه "بحرالمیت" یا دریای مرده قرار داده شده است . این دریا به عنوان بزرگترین چشمه آب معدنی و شور جهان قرار گرفته و به وبکم مستقر در آن نیز نام "کم ارتفاع ترین وبکم دنیا" نام داده‎اند . وبکم‎های مستقر شده ، همچنین چشم اندازی به منطقه "عقبه" و دریای سرخ دارند .
مقامات اردنی این وبکم‎ها را گذرنامه مجازی برای گردشگران محازی نام داده‎اند که تجربه‎ای بصری از حضور در دژها و قلعه‎ها و سایت‎های باستانی این کشور بدست آورند .