امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶22 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

چين ميزبان بيش از 76 ميليون گردشگر

چين ميزبان بيش از 76 ميليون گردشگر
204 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/01
: تاریخ

آمارها حاکي از آن است بيش از 76 ميليون گردشگر در جشنواره سال نو چيني از شهرهاي مختلف اين کشور ديدن کردند . به نقل از شين هوا ، در اين جشنواره يک هفته‌اي که از دهم فوريه آغاز شد ، 36 شهر مهم توريستي چين ميزبان گردشگراني بود که نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد داشتند .

آمارها همچنين حاکي از آن است که شمار بازديد کنندگان از جاذبه‌هاي شهر پکن در اين هفت روز نزديک به 7 و نيم ميليون نفر بوده ، به گونه‌اي که در چهارمين روز جشنواره سال نو يا جشنواره بهاره ، در حدود يک و نيم ميليون گردشگر جاذبه‌هاي پکن را بازديد کردند .
به گزارش مرکز مناظر و جنگلداري پکن : درآمد اين شهر از گردشگران جشنواره يک هفته‌اي بهاره در حدود 770 ميليون دلار بوده است .

گفتني است در شهر پکن 26 پارک و مکان تفريحي برپا شد که ميزبان نزديک به 36 برنامه سرگرم کننده همچون نمايشگاه معابد ، ورزش‌هاي زمستاني ، مراحل کاشت گل و فعاليت‌هايي از اين دست بوده است .
کارشناسان با اشاره به اهميت اين جشنواره براي خانواده‌ها و برگزاري برنامه‌هايي همچون شام خانوادگي ، آتش بازي و مسافرت به نمايشگاه‌ معابد ، آنرا يکي از بخش‌هاي مهم گردشگري چين معرفي کردند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: