نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

چين ميزبان بيش از 76 ميليون گردشگر

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1391/12/01

آمارها حاکي از آن است بيش از 76 ميليون گردشگر در جشنواره سال نو چيني از شهرهاي مختلف اين کشور ديدن کردند . به نقل از شين هوا ، در اين جشنواره يک هفته‌اي که از دهم فوريه آغاز شد ، 36 شهر مهم توريستي چين ميزبان گردشگراني بود که نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد داشتند .

آمارها همچنين حاکي از آن است که شمار بازديد کنندگان از جاذبه‌هاي شهر پکن در اين هفت روز نزديک به 7 و نيم ميليون نفر بوده ، به گونه‌اي که در چهارمين روز جشنواره سال نو يا جشنواره بهاره ، در حدود يک و نيم ميليون گردشگر جاذبه‌هاي پکن را بازديد کردند .
به گزارش مرکز مناظر و جنگلداري پکن : درآمد اين شهر از گردشگران جشنواره يک هفته‌اي بهاره در حدود 770 ميليون دلار بوده است .

گفتني است در شهر پکن 26 پارک و مکان تفريحي برپا شد که ميزبان نزديک به 36 برنامه سرگرم کننده همچون نمايشگاه معابد ، ورزش‌هاي زمستاني ، مراحل کاشت گل و فعاليت‌هايي از اين دست بوده است .
کارشناسان با اشاره به اهميت اين جشنواره براي خانواده‌ها و برگزاري برنامه‌هايي همچون شام خانوادگي ، آتش بازي و مسافرت به نمايشگاه‌ معابد ، آنرا يکي از بخش‌هاي مهم گردشگري چين معرفي کردند .