نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افتتاح نخستين موزه مجازي ميراث معنوي

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1390/12/17
معاون امور موزه‌ها و اموال تاريخي از افتتاح نخستين موزه مجازي ميراث معنوي کشور در آينده‌اي نزديک خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ایستا)- «پيمان پيرفرشي» در سخنراني افتتاحيه همايش سراسري مسوولين موزه‌ها با اعلام اين خبر افزود: اين اقدام با همکاري تشکل‌هاي مردم‌نهاد انجام خواهد شد که مطالب تکميلي آن متعاقبا اعلام مي‌شود. وي تصريح کرد: موزه‌داران کليدداران مجموعه‌هاي تاريخي نيستند بلکه امانت‌دار ميراث يک ملت و تمدن آن از يک نسل به يک نسل ديگرند. اين مقام مسوول ادامه داد: با توجه به تاکيد سازمان ميراث فرهنگي، صنايع ‌دستي و گردشگري در تحول موزه‌ها و تاکيد بر محتواي فعاليت آن‌ها تلاش شده است تا اعتبارات بر اساس برنامه‌ها تخصيص داده شود که همين امر موجب توسعه موزه‌ها خواهد شد. پيرفرشي افزود: موزه‌ها بايد در جريان زندگي مردم قرار گيرد و فعاليت آن‌ها متناسب با نياز مردم و مفاهيم جامعه باشد. معاون امور موزه‌ها و اموال تاريخي خاطر نشان کرد:‌اگر چه معتقديم که موزه‌ها بايد به سمت خودکفايي حرکت کنند ولي با همه اين‌ها تلاش خواهيم کرد با رايزني‌هاي متعدد علاوه بر اعتبارات ملي، موزه‌ها از اعتبارات استاني نيز برخوردار کنيم. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا