نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کسادي هتل‌هاي پرتغال از جذب گردشگر

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/12/01

آمارهاي وزارت گردشگري پرتغال حاکي از آن است ، هتل‌هاي اين کشور برخلاف روند افزايشي ورود گردشگر در سال 2012 درآمد چنداني نداشتند .
به نقل از رويترز ، آمار ورود گردشگر به پرتغال در سال 2012 رشدي 54 درصدي داشت اما هتل‌هاي اين کشور به دليل بحران اقتصادي و کاهش قيمت درآمد چنداني به دست نياوردند .

موسسه ملي آمار پرتغال در گزارشي از ورود 7.7 ميليون گردشگر به اين کشور خبر داد در حالي که در آمد هتل‌ها يک ميليارد و 860 ميليون يورو بوده که نسبت به سال 2008 ، در حدود 100 ميليون يورو کاهش داشته است .
کارشناسان اعلام کردند ، پرتغال در حال سپري کردن بدترين شرايط اقتصادي در 4 دهه اخير بوده و آينده اقتصادي اين کشور به دليل وام 78 ميليارد دلاري آن از صندوق بين‌المللي پول و اتحاديه اروپا و رياضت‌هاي اقتصادي کاملا از بين رفته است .

اين مشکلات در حالي است که صنعت گردشگري تقريبا 10 درصد از درآمد ناخالص ملي پرتغال را تامين مي‌کرده است .
درآمد ناخالص ملي پرتغال در سال 2012 کاهشي 3.2 درصدي داشته و پيش‌بيني مي‌شود در سال جاري يک درصد به آمار نزولي مذکور اضافه شود .