امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶17 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

همداني ها با عمو فيروز به استقبال سال جديد مي روند

همداني ها با عمو فيروز به استقبال سال جديد مي روند
255 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/01
: تاریخ

مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان گفت : شهر همدان با برنامه ويژه عمو فيروز در راستاي کمک به افراد بي سرپرست و کودکان بي بضاعت به استقبال سال جديد و عيد نوروز 92 مي رود .
«عليرضا ايزدي» اظهار داشت : طرح ويژه کمک به افراد بي سرپرست با اجراي برنامه «عمو فيروز» بوسيله سه دستگاه درشکه در سطح شهر همدان انجام مي شود .

وي افزود : همزمان با تحويل سال جديد قرار است ويژه برنامه اي را در يکي از سالن هاي فرهنگي شهر همدان با حضور خيرين و افراد بي سرپرست و کودکان بي بضاعت برگزار کنيم .
مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان در ادامه با اشاره به برپايي سفره هفت سين به وسعت 300 متر در مجموعه تاريخي و گردشگري تپه هگمتانه گفت : اين مکان به عنوان پايلوت گردشگري همدان در تعطيلات عيد نوروز براي مسافران تعيين شده است و نقشه ايران نيز به شکلي زيبا و منحصر به فرد در تپه هگمتانه به نمايش گذاشته مي شود .

ايزدي با اشاره به اين که مکان هاي تاريخي ، گردشگري همدان در حال آماده سازي براي استقبال از گردشگران نوروزي است ، افزود : براي تعطيلات نوروز 92 ويژه برنامه هاي فرهنگي و هنري متعددي در نظر گرفته شده است .
وي با تاکيد بر اين که ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان در حال تدوين برنامه جامع در راستاي پيشگام شدن در اجراي طرح ملي «آواي ايراني» و «لالايي هاي ايراني» است ، افزود : اين برنامه ملي به زودي به ميزباني همدان برگزار مي شود .

ايزدي يادآور شد : بايد فرهنگ پوشش و آواي محلي همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين بار ديگر احيا شود که در همين راستا برنامه هاي ويژه اي را در دست اجرا داريم .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: