نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

همداني ها با عمو فيروز به استقبال سال جديد مي روند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/12/01

مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان گفت : شهر همدان با برنامه ويژه عمو فيروز در راستاي کمک به افراد بي سرپرست و کودکان بي بضاعت به استقبال سال جديد و عيد نوروز 92 مي رود .
«عليرضا ايزدي» اظهار داشت : طرح ويژه کمک به افراد بي سرپرست با اجراي برنامه «عمو فيروز» بوسيله سه دستگاه درشکه در سطح شهر همدان انجام مي شود .

وي افزود : همزمان با تحويل سال جديد قرار است ويژه برنامه اي را در يکي از سالن هاي فرهنگي شهر همدان با حضور خيرين و افراد بي سرپرست و کودکان بي بضاعت برگزار کنيم .
مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان در ادامه با اشاره به برپايي سفره هفت سين به وسعت 300 متر در مجموعه تاريخي و گردشگري تپه هگمتانه گفت : اين مکان به عنوان پايلوت گردشگري همدان در تعطيلات عيد نوروز براي مسافران تعيين شده است و نقشه ايران نيز به شکلي زيبا و منحصر به فرد در تپه هگمتانه به نمايش گذاشته مي شود .

ايزدي با اشاره به اين که مکان هاي تاريخي ، گردشگري همدان در حال آماده سازي براي استقبال از گردشگران نوروزي است ، افزود : براي تعطيلات نوروز 92 ويژه برنامه هاي فرهنگي و هنري متعددي در نظر گرفته شده است .
وي با تاکيد بر اين که ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري همدان در حال تدوين برنامه جامع در راستاي پيشگام شدن در اجراي طرح ملي «آواي ايراني» و «لالايي هاي ايراني» است ، افزود : اين برنامه ملي به زودي به ميزباني همدان برگزار مي شود .

ايزدي يادآور شد : بايد فرهنگ پوشش و آواي محلي همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين بار ديگر احيا شود که در همين راستا برنامه هاي ويژه اي را در دست اجرا داريم .