نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آموزش رايگان به راهنمايان محلي کاشان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/30

در آستانه سال نو ، ثبت نام دوره هاي رايگان آموزش راهنمايان محلي توسط اداره ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کاشان آغاز شد .
به نقل از روابط عمومي اداره ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري شهرستان کاشان ، سرپرست اين اداره اظهار داشت : اين اقدام در ادامه برنامه آموزش هاي مدون گردشگري اداره ميراث فرهنگي کاشان و با هدف ارتقاي سطح علمي فعالان صنعت گردشگري صورت گرفت .

«حسين يزدانمهر» اظهار داشت : اين امر با توجه به نزديکي فصل گردشگري شهرستان کاشان و حجم بالاي گردشگران با هدف آموزش نيروي انساني متخصص براي معرفي جاذبه هاي منطقه کاشان ضروري است .
وي با بيان اين که طي فراخواني از تمامي دانشجويان و علاقمندان به شناخت و معرفي فرهنگ و تمدن غني منطقه کاشان دعوت به مشارکت شده است ، خاطر نشان کرد : برگزاري دوره آموزش راهنمايان محلي مورد استقبال گسترده فراگيران خصوصا در بين دانشجويان مقطع کارشناسي مديريت جهانگردي قرار گرفت .

يزدانمهر افزود : فراگيران در اين دوره که از 30 بهمن ماه به مدت يک هفته برگزار خواهد شد حدود 40 ساعت مباحث آموزشي مرتبط با راهنمايان محلي را به صورت تئوري و عملي آموزش خواهند ديد .
خاطر نشان مي شود ، ثبت نام دومين دوره آموزش راهنمايان محلي 12 بهمن آغاز و تا 25 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و پيش از اين نيز فراخوان آن از طريق سايت رسمي اداره ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کاشان صورت گرفته است .