نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تمرکز بر صنایع دستی در طرح توسعه 5 ساله گردشگری ازبکستان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/29

ازبکستان ضمن بازنگری اهداف توسعه گردشگری خود در سال گذشته ، ارتقا و حمایت از صنایع دستی را برای ارتقای درآمد صادراتی و توریسم خود هدف قرار داده است .
ازبکستان ضمن بازنگری اهداف توسعه گردشگری خود در سال گذشته ، با فراخوان برای ثبت نام تمام مراکز و موسسات گردشگری این کشور ، ارتقا و حمایت از صنایع دستی را برای ارتقای درآمد صادراتی و توریسم خود هدف قرار داده است .

به گزارش (DND) مقامات تاشکند در جریان نشست سران وزارتخانه‌های این کشور ، با تعیین اهداف ویژه توسعه توریسم در این کشور طی سال 2013 ضمن تجدید نظر در برنامه سال گذشته ، صنایع دستی و حمایت از آن را محور توسعه گردشگری این کشور اعلام کردند .
طبق تصمیمات اتخاذ شده در این نشست با تنظیم روند متمرکزی از تمام مراکز گردشگری این کشور از جمله تمامی هتل‌ها ، مراکز گردشگری و اقامتگاهی ، پایگاه‎های فرهنگی و مناطق تفریحی و نیز سازمان‎ها و موسسات اکوتوریستی و طبیعت گردی در این کشور ثبت نام صورت گیرد .

در همین راستا مقامات گردشگری ازبکستان ملزم شده اند با توسعه بسته‌های گردگشری ویژه مناطق مختلف در ایحاد شرایط مطلوب برای مسافران و تقویت علایق مردم این کشور به گردشگری داخلی تلاش کنند . وزارت گردشگری ازبکستان در عین حال به کار برای توسعه و پیشبرد اقدامات انجام شده برای توسعه گردشگری این کشور طی دوره 5 ساله از 2012 تا 2016 به منظور تحقق اهداف تعیین شده ادامه خواهد داد .
استفاده از زبانها و نشانه‌های مختلف بین المللی و نیز زبانهای انگلیسی ، آلمانی و دیگر زبان‌های خارجی در فرودگاه‎ها و ایستگاه‌های قطار و بزرگراه‌ها  و شهرهای توریستی و مراکز عمومی و گردشگری کشور نیز الزامی شده است .

رشد کمی و کیفی نیروی کار و تامین ظرفثیت لازم برای اشتغال در این بخش نیز از طریق ارائه برنامه‌های آموزشی و سیمنارها و با موضوعات ویژه‌ای چون مهمان پذیری و ارائه خدمات بهتر گردشگری از دیگر اقداماتی است که در طرح 5 ساله توسعه گردشگری ازبکستان مورد نظر و برنامه‌ریزی قرار گرفته است .
دفتر نمایندگی گردشگری ازبکستان نیز در همین راستا بیش از 400 مورد برنامه و مراسم ویژه در راستای معرفی توان نهفته گردشگری این کشور در کشورهای خارجی برای جذب هر چه بیشتر مسافران و بازدید کنندگان در دستور کار خود دارد .