نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افتتاح مجتمع خدماتي رفاهي طلوع مهتاب در گيلان

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/11/28

معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي استان گيلان از افتتاح مجتمع طلوع مهتاب به عنوان يکي از بزرگ ترين مجتمع هاي خدمات رفاهي استان خبر داد .
مراسم افتتاحيه اين مجتمع با حضور استاندار گيلان ، نماينده مردم شهرستان رودبار در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مسوولان استاني و شهرستاني از جمله فرماندار شهرستان رودبار ، معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي استان گيلان برگزار شد .

«فردين پورهادي» معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان گفت : در اين مجتمع 27 فروشگاه عرضه محصولات و سوغات استان به ويژه صنايع دستي و زيتون که در حال حاضر 12 فروشگاه آن فعال مي باشد در نظر گرفته شده است .
وي افزود : همچنين اين مجتمع داراي رستوران و فست فود براي پذيرايي 500 نفر و نيز نمازخانه ، سرويس هاي بهداشتي مردانه و زنانه ، پمپ بنزين و گازوئيل ، مکانيکي ، تعويض روغن و کارواش است .

اين مقام مسوول در اداره کل ميراث فرهنگي استان گيلان خاطر نشان کرد : در طرح توسعه اين مجتمع خدمات بيشتري براي مسافران و گردشگران در نظر گرفته شده است که شامل تالار ، سفره خانه و افتتاح بقيه فروشگاه ها است .
مجتمع خدماتي رفاهي طلوع مهتاب گيلان بعد از عوارضي آزاد راه امامزاده هاشم ، کيلومتر 30 آزاد راه رشت به قزوين به مساحت 5000 متر مربع با حجم سرمايه گذاري بالغ بر 60 ميليارد ريال و با ايجاد اشتغال حداقل 100 شغل مستقيم براي ارائه خدمات مختلف به مسافران به بهره برداري رسيد .