نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رئيس کميسيون امنيت ملي: مشکل گردشگري زيرساخت‌هاست نه رواديد

خبرگزاري ميراث و گردشگري – گروه مجلس - رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس معتقد است، موضوع صدور رواديد براي گردشگران خارجي، در درجه چندم قرار مي گيرد، مشکل اصلي گردشگري ايران، ضعف ما در زيرساخت هاي اين صنعت است. علاالدين بروجردي، درباره بحث صدور رواديد براي گردشگران خارجي که بارها از سوي کارشناسان صنعت گردشگري مطرح شده است، به CHN گفت: مشکل صنعت گردشگري ما صدور رواديد نيست. ما زيرساخت هاي متناسب با اين صنعت را در اختيار نداريم يا در زمينه بسيار ضعيف هستيم. حتي در تهران به عنوان پايتخت کشور ما مشکلات بسياري در اين باره داريم که از آمدن گردشگر به کشور جلوگيري مي کند. در استان هاي ديگر حتي اين مشکلات بيشتر هستند. پيش از اين محمدرضا خباز، نماينده مردم کاشمر در مجلس در گفت و گويي با CHN گفته بود: «اصلي ترين مشکل گردشگران خارجي براي ورود به ايران، بحث ويزاست. به نظر من اولين راهکار براي بهبود وضعيت گردشگري، حل مشکلات صدور ويزا براي گردشگران خارجي است. بايد اين طور باشد که هر گردشگري از هر نقطه از جهان خواست به ايران بيايد،، فوراً ويزا داده شود. ما کشور ناتواني نيستيم. از چه چيزي مي ترسيم که اجازه ورود نمي دهيم؟»‌ بروجردي اما با اشاره به استاندارد هاي جهاني در بحث گردشگري، تاکيد کرد: تاز زماني که ما زيرساخت هاي لازم براي جذب گردشگر را تقويت نکنيم، نبايد انتظار داشته باشيم تعداد زيادي گردشگران به کشور بيايند. بسياري از گردشگران خارجي به دنبال استاندارهاي لازم در کشورها هستند تا آسايشان فراهم باشد و از سفر خود لذت ببرند. وقتي شما اين شرايط را آماده نکنيد، آنها به کشور نمي آيند. نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به موضوع صدور رواديد براي گردشگران خارجي، تصريح کرد: معمولاً گردشگران خارجي همراه با تور به ايران مي آيند و در اين صورت مشکل صدور رواديد موضوعيت ندارد. البته گردشگران انفرادي هم هستند که تعدادشان زياد نيست. من موضوع رواديد را در درجه چندم مي دانم و معتقدم دولت و مجلس بايد کار جدي در زمينه بهترشدن زيرساخت هاي لازم براي حضور گردشگران خارجي در کشور انجام دهند بر اين اساس مي توانيم شاهد رشد صنعت توريسم در ايران باشيم. بروجردي درباره اهميت توريست هايي که از کشورهاي ديگر به ايران مي آيند نيز گفت: توريستي که بتواند به صنعت توريسم کمک بکند مورد بايد بيشتر مورد توجه قرار بگيرد. ما بايد شرايط را براي آماده کنيم براي توريستي که در کشور هزينه کند و گردش مالي ما را تقويت کند و صنايع ما را رشد دهد. رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در پايان گفت: بايد نگاه هدفمند به موضوع توريسم داشته باشيم و بتوانيم با برنامه ريزي روي آنها اين صنعت را تقويت کنيم. اين طور نيست که گردشگري از هر کشوري که خواست به ايران بيايد. چون شايد برخي با اهداف مختلفي به کشور ما وارد مي شوند. بنابراين اين موضوع نيازمند کار کارشناسي و برگزاري هم انديشي هاي مختلف است. مجموعه عوامل تاثير گذار بايد مشخص شوند و بر اساس آن تقسيم کار بين دولت و مجلس انجام بگيرد و هر کدام کارهاي خودشان را انجام دهند.