نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درآمد گردشگری ترکیه به 30 میلیارد دلار رسید

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/11/28

موسسه آماری ترکیه (TurkStat) جدیدترین ارقام مربوط به درآمد بدست آمده از صنعت جهانگردی این کشور را در سال 2012 ، مبلغ 29/3 میلیارد دلار اعلام کرد .
به نوشته روزنامه « زمان » چاپ ترکیه ، این موسسه اعلام کرد با توجه به سامانه محاسباتی جدید ، در رقم اولیه درآمد 23/4 میلیارد دلاری قبلی باید تجدید نظر شود و اکنون این میزان به 29/3 میلیارد دلار افزایش یافته است .

این ارقام همچنین نشان داد که تقریبا 32 میلیون جهانگرد در سال 2012 از ترکیه دیدن کردند که در مقایسه با سال 2011 از یک افزایش ناچیز یک درصدی حکایت دارد .
به گزارش خبرگزاری شین هوا از آنکارا ، تحلیلگران می گویند بخش جهانگردی ترکیه پیش بینی می کنند شاهد رشد بیشتری در بخش در اقتصاد کلان باشند به طوری که این صنعت امسال به شکوفایی سریعتری برسد .