نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اهرام 2 هزار ساله در سودان کشف شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/11/26

باستان‌ شناسان موفق به کشف 35 هرم باستاني کوچک در بيابان سودان شدند که قدمتي نزديک به 2 هزار سال داشتند . به نقل از راشا تودي ، باستان‌ شناسان اعلام کردند ، اهرام کشف شده متعلق به دوره پادشاهي «کوش» بوده که مرز مشترکي با مصر و سپس با امپراتوري روم داشته و در سودان امروزي بوده است . کارشناسان اعلام کردند ، نحوه معماري اهرام نشان مي‌دهد که معماران مصري در ساخت اين بناها نفوذ داشتند .

سرپرست تيم اکتشاف گفت : تراکم و چگالي اهرام بسيار زياد است زيرا صدها سال طول کشيد تا ساخته شوند و پس از قرن‌ها فضاهاي خالي ميان اهرام کاملا پر شدند . باستان‌ شناسان اعلام کردند بزرگترين هرم کشف شده در اين منطقه در حدود 7 متر عرض داشته و کوچکترين آن نيز که مقبره يک کودک بوده در حدود 75 سانتي‌متر طول داشته است . به گزارش ميراث آريا ، نخستين آثار مربوط به اين اهرام در سال 2009 به دست آمد و در سال جاري ميلادي اين مجموعه در محدوده‌‌اي به مساحت 500 متر مربع کشف شد .