نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز نام‌نویسی مرحله دوم اعزام به عمره مفرده از 26 بهمن

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/11/25

نام نویسی مرحله دوم زائران ایرانی برای اعزام به عمره مفرده در استان‌ها از 26 بهمن ماه آغاز می‌شود و زائران استان‌های تهران ، قم ، قزوین و البرز می‌توانند در روز 27 بهمن ماه جهت ثبت نام اقدام کنند . فارس نوشت : روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد ، پیرو اطلاعیه اعلام گروه‌های مرحله اول اعزام عمره مفرده ، مشخصات گروه‌های مرحله دوم در روزهای 23 و 24 بهمن ماه ، از طریق اطلاعیه‌های استانی اعلام و ثبت نام در گروه‌های مربوطه نیز در همه استان‌ها به جز استان‌های تهران ، البرز ، قم و قزوین در تاریخ 26 بهمن‌ ماه و استان‌های تهران ، البرز ، قم و قزوین در تاریخ 27 بهمن ماه آغاز می‌شود . افرادی که برابر اطلاعیه‌های استانی واجد شرایط تشرف در عمره 92 - 91 بوده اند ، می توانند در گروه‌های مرحله دوم ثبت نام و مشرف شوند . این نام نویسی برای افرادی است که سابقا برای اعزام به عمره مفرده در بانک سپرده گذاری کرده‌اند .