نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر یک میلیون گردشگر به چین برای حضور در «سرزمین عجایب یخی»

«سرزمین عجایب یخی» در چین طی دو ماه اخیر حدود یک میلیون گردشگر را به این کشور پهناور کشانده است. جشنواره‌ی امسال «سرزمین عجایب یخی» که هرساله از پنجم ژانویه در منطقه‌ی سردسیر «هاربین» در کشور چین برگزار می‌شود، در طول دو ماه برگزاری، نزدیک به یک میلیون گردشگر را به چین ‌کشاند. به گزارش خبرگزاری شین‌هوا، تاکنون بالغ بر یک میلیون گردشگر در جشنواره‌ی سرزمین عجایب یخی که تا یک ماه دیگر در منطقه‌ی هاربین ادامه خواهد داشت، حضور داشته‌اند. در این جشنواره هزاران هنرمند با استفاده از برف اقدام به ساخت یک شهر یخی کرده‌اند. چین بیشترین میزان رشد درآمد صنعت گردشگری را در میان کشورهای آسیایی دارد، درحال حاضر مقصد سوم گردشگری جهان محسوب می‌شود. سیاست‌های جدید دولت پکن که توسعه‌ی صنعت گردشگری یکی از ارکان آن است، از دهه‌ی 90 میلادی آغاز شده است که حاصل آن‌، رشد چشم‌گیر تعداد گردشگران این کشور در یک دوره‌ی 10ساله بوده است. کارشناسان با توجه به عملکرد موفق دولت چین طی برگزاری مسابقات آسیایی گوآنگ‌ژو که به جذب حدود نیم‌میلیون گردشگر انجامید، پیش‌بینی می‌کنند که دولت این کشور به هدف خود در جذب 100 میلیون گردشگر در سال 2020 و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان دست یابد. دولت چین همچنین برنامه‌های زیادی نیز برای جذب گردشگر به واسطه حضور پررنگ در نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت گردشگری به ویژه نمایشگاه‌های IBT و فیتور دارد. منبع: اکیپ