نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برگزاری ششمین جشن راهنمایان تور در دریاچه‌ ارومیه

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/11/24
راهنمایان گردشگری کشور ، امسال همزمان با روز جهانی راهنمایان ( دوم اسفند ماه ) ، ششمین جشن خود را با شعار «راهنمای گردشگری ؛ حافظ منابع طبیعی ، حامی انرژی پایدار» در کنار دریاچه‌ ارومیه برگزار می‌کنند . به گزارش پايگاه اطلاع رساني مركز گردشگري علمي - فرهنگي دانشجويان ايران (istta) به نقل از ايسنا آرش نور آقایی - دبیر این جشن و رییس هیأت مدیره‌ انجمن صنفی راهنمایان تور استان تهران - در این‌ باره و همچنین رویدادهایی که همزمان با ششمین جشن راهنمایان تور در آذربایجان غربی رخ خواهد داد ، گفت : امسال جمعیتی شامل حدود 650 راهنمای تور و همچنین 70 نفر از مهمانان شرکت‌ کننده در مجمع تور گردانان و هتل‌داران کشورهای عضو اکو در این جشن و در استانی که در حال حاضر دو اثر ثبت‌ شده در فهرست میراث جهانی دارد ، شرکت می‌کنند . ما با این حرکت می‌خواهیم حضور خود را در چنین استانی به چالش بکشیم که آیا آذربایجان غربی با این ظرفیت ، توانایی پذیرش 700 نفر گردشگر را در یک زمان دارد ؟ آن هم در شرایطی که مسئولان مدام می‌گویند باید تعداد گردشگران بیشتر شود . در واقع این حرکت راهنمایان ، یک مانور است . وی درباره‌ انتخاب محل برگزاری جشن امسال ، یعنی دریاچه‌ ارومیه نیز اظهار کرد : دریاچه‌ ارومیه ، یک منبع طبیعی است که در شعار امسال تبلور یافته و با شعار سازمان جهانی نیز منطبق شده است . او گفت : خیلی‌ها فکر می‌کنند در این فصل سرد نمی‌توان به دریاچه‌ ارومیه سفر کرد ؛ ولی ما با این حضور ، خواستیم به شعار همه‌ زمانی ، همه‌ مکانی و همگانی کردن سفر پایبند باشیم . نور آقایی در ادامه ، به سطح بین‌المللی این جشن اشاره کرد و ادامه داد : «مارچلو نُتاریانی» اقتصاددان متخصص در توسعه‌ پایدار و گردشگری و نماینده‌ سازمان جهانی جهان‌گردی امسال در این جشن حضور خواهد داشت و کارگاهی را با موضوع «توسعه‌ پایدار در گردشگری ، تفسیر آموزش اطلاعات» برگزار می‌کند . علاوه بر این ، جشن امسال میزبان زن نقاشی از استرالیا خواهد بود که تابلوهای گران‌ قیمتی را از صلح به تصویر می‌کشد . وی بیان کرد : به‌ دلیل همزمانی این جشن با برگزاری نخستین مجمع تور گردانان و هتل‌داران کشورهای عضو اکو در آذربایجان غربی ، تلاش داریم برخی مهمانان این مجمع را نیز به جشن راهنمایان دعوت کنیم تا سطح بین‌المللی آن تقویت شود . نور آقایی در ادامه‌ سخنانش به ثبت کانون راهنمایان گردشگری کشور همزمان با برگزاری این جشن اشاره و اظهار کرد : سایت این کانون (itgf.ir) با تعیین حوزه‌هایی برای راهنمایان طبیعت ، فرهنگی ، موزه ، کوهستان و بلد محلی و همچنین فستیوال‌ها و موسسات آموزشی ، دوم اسفند ماه در روز جهانی راهنمایان تور رونمایی می‌شود . رییس هیأت مدیره‌ انجمن صنفی راهنمایان تور استان تهران گفت : راهنمایان با راه‌اندازی این سایت موظف‌اند به جای اسکن کردن عکس خود ، تصویری از کارت راهنمای خود را بگذارند و به این ترتیب می‌توان متوجه اعتبار راهنمایان تور شد و مسافران از این طریق با آسودگی می‌توانند متوجه وضعیت راهنمایان تور شوند . نور آقایی همچنین به تشکیل 13 انجمن صنفی راهنمایان تور در سراسر کشور اشاره کرد و افزود : تشکیل این انجمن‌ها ، تأثیر مستقیم برگزاری جشن راهنمایان تور بوده است ، چون با توجه به بروکراسی‌های اداری ، انجام چنین کاری ، اصلا ساده و کوچک نبود .