نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز پیش‌ فروش بلیت نوروزی اتوبوس ؛ جزئیات افزایش قیمت

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/11/24
پیش‌ فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های نوروزی از 23 بهمن‌ ماه و پیش‌ فروش حضوری بلیت اتوبوس از ابتدای اسفند‌ ماه آغاز می‌شود . فارس نوشت : طرح نوروزی جابه‌جایی مسافر از 24 اسفند ماه 91 آغاز و تا 16 فروردین ماه 92 ادامه دارد . شرکت و مؤسسات حمل و نقل مسافر در این ایام از حداکثر ظرفیت ناوگان تحت پوشش خود برای ایام پیک تقاضا و همچنین مسیرهایی که حجم بالایی از جابه‌جایی مسافر را دارند استفاده می‌کنند . به منظور انجام سفر برنامه‌ریزی شده و اجرای بهتر طرح نوروزی جابه‌جایی مسافر ، به تمامی شرکت‌های مسافربری اعلام شده است تا پیش‌ فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌ها را یک هفته زودتر از پیش فروش حضوری آغاز کنند . همچنین نرخ بلیت اتوبوس در راستای جبران سفر‌های یک‌ سر خالی ناوگان ، تنها برای این ایام یعنی از 24 اسفند ماه 91 تا 16 فروردین ماه 92 ، با حداکثر 20 درصد افزایش مواجه است و پس از 16 فروردین ، نرخ‌ها‌ به حالت قبلی خود برمی‌گردد . مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران در این‌ باره می‌گوید : با اتحادیه و انجمن‌های شرکت‌های مسافربری هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا نظارت کافی بر پیش‌ فروش بلیت‌های نوروزی وجود داشته باشد . سید یعقوب میرکتولی در خصوص تامین ناوگان مورد نیاز جاده‌ای در طرح نوروزی اظهار داشت : برنامه‌ریزی لازم در جهت بهره‌برداری از حداکثر ظرفیت و توان ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر انجام شده و در این باره هیچ مشکلی نداریم . وی اضافه کرد : هماهنگی لازم نیز با سازمان‌های دولتی ، نهادها و کارخانجات انجام شده تا در صورت لزوم از خودروهای مسافری مناسب برای پشتیبانی و تقویت ناوگان عمومی در طول اجرای طرح استفاده کنند . وی ادامه داد : شرکت‌ها و موسسات مسافربری ملزم بر عملکرد رانندگان تحت پوشش خود درخصوص خدمت رسانی هر چه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره و به ویژه الزام آنها به سوار و پیاده کردن مسافران در پایانه های عمومی و سایر محل‌های تعیین شده هستند . میر کتولی افزایش ایمنی حمل و نقل را مهمترین اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اجرای طرح عنوان کرد و گفت : به منظور تامین امنیت ، آسایش و رفاه هر چه بیشتر مسافران در سفرهای بین شهری ، مدیران فنی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر دقت نظر بیشتری جهت تایید سلامت فنی وسایل نقلیه مسافربری قبل از سفر داشته باشند . مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران اظهار داشت : در روزهای آتی مراکز اصلی پیش فروش حضوری بلیت اتوبوس در سطح شهر را با هماهنگی اتحادیه و انجمن صنفی مسافربری ، به متقاضیان معرفی می‌کنیم .