نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطر مقصد اصلی گردشگری خانواده‌های عرب است

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/23
قطر در سال‌های اخیر به مقصد اصلی گردشگری خانوادگی اعراب حوزه خلیج‌ فارس تبدیل شده است . براساس اعلام یکی از مسئولان صنعت گردشگری قطر ، این کشور طی سال‌های اخیر به مقصد نخست گردشگری خانوادگی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس تبدیل شده است . به گزارش عرب نیوز ، در سال‌های اخیر گردشگران عرب زیادی به صورت خانوادگی به قطر سفر می‌کنند که این امر در ماه‌های ژانویه و فوریه و به واسطه برگزاری جشنواره موسیقی بهاره در شهر دوحه ، رشد چشمگیری یافته است . قطر که در سال‌های اخیر رشد چشمگیر گردشگرانش را تجربه کرده و در سال 2022 میزبان مسابقات «جام جهانی فوتبال» خواهد بود ،‌ در سال 2012 رشد 60 درصدی را در زمینه جذب گردشگر به ثبت رساند که این نوید بخش آینده‌ای درخشان برای صنعت گردشگری این کشور است . مدتی قبل نیز یکی از مقامات صنعت گردشگری قطر از جذب سرمایه‌گذاری 25 میلیارد دلاری در صنعت گردشگری این کشور تا سال 2022 خبر داد . دولت قطر هم‌ چنین قصد دارد تا در راستای جذب یک میلیون گردشگر ، فرودگاه دوحه و فرودگاه‌های شهرهایی را که مسابقات جام جهانی در آنها برگزار می‌شود توسعه دهد . هر چند اکنون قطر در رتبه‌ ‌سی‌ و هفتم کشورهای جهان از نظر جذب گردشگر قرار دارد ، اما با توجه به داشتن ظرفیت‌های بالقوه‌ توسعه‌ گردشگری از جمله نیروی کار جوان ، پیش‌بینی می‌شود این کشور به قطب نخست جذب گردشگر در منطقه‌ی خلیج فارس تبدیل شود و در این زمینه ، از امارات پیشی بگیرد .