نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دیوار بزرگ هند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/21
در سایه دیوار چین بزرگترین ساخته دست بشر ، دیوار بزرگ دیگری وجود دارد که برای بازدید چیزی کمتر از همسایه خود ندارد . قلعه "کمبهالگاره" واقع در جنوب هند را دیواری احاطه کرده است که بعد از دیوار بزرگ چین بزرگترین دیوار تاریخی دست بشر است . این دیوار بیشتر از 36 کیلومتر طول داشته و قطر آن در برخی از نقاط به 15 متر می رسد و دارای 7 دروازه است . اگر قصد بازدید از این دیوار را داشته باشید ممکن است در بسیاری نقاط آن را با دیوار چین اشتباه بگیرید که البته اشتباه دور از ذهنی هم نیست که این دیوار در کشور همسایه چین کشیده شده و فرهنگ ها روی یکدیگر تاثیر می گذارند . ساخت این دیوار در سال 1443 آغاز شده و حدود یک قرن به طول کشیده است و سپس در قرن نوزدهم قسمتهایی به آن اضافه شده است . هدف از ساخت این دیوار در آن دوران محافظت از معابد و زمین های کشاورزی حاصلخیز منطقه بوده است . در محوطه داخلی این اثر تاریخی بیش از 350 معبد وجود دارد و از نکات جالب در مورد آن آویختن فانوس‌هایی در طول دیوار بوده تا کشاورزان بتوانند شبانه روز مشغول فعالیت کشاورزی باشند . مقامات محلی به توریست‌هایی که قصد بازدید از این اثر تاریخی بی‌نظیر را دارند به آنها توصیه می‌کنند تا زیاد در اطراف آن به کنجکاوی و جست و جو نپردازند و سعی نکنند تا از آن بالا یا پایین بروند ؛ زیرا با وجود غیرفعال شدن بسیاری از تله‌هایی که برای جلوگیری از نفوذ به داخل دیوار ساخته شده ، ممکن است بعضی از آنها هنوز فعال باشند .