نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهرهاي ويتنام براي جذب گردشگر اينترنتي مي‌‌شوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/19
دولت ويتنام درصدد است به منظور جذب بيشتر گردشگر به اين کشور برخي از شهرها را به سيستم اينترنت بي‌سيم مجهز کند . به نقل از ساينس تکنولوژي ، پس از گذشت يک سال از اينترنتي شدن شهر هوي آن ويتنام به عنوان نخستين شهر مجهز به سيستم اينترنت بي‌سيم در آسيا ، مقامات ويتنام برخلاف مشکلات مالي موجود ، درصدد فراگير کردن اين خدمات در سراسر اين کشور هستند . گزارش‌ها حاکي است در نوامبر سال 2012 ، طرح و راه اندازي شبکه‌هاي اينترنتي بي‌سيم در شهر کوانگ نام ويتنام ارائه شده که براساس آن هزينه‌اي يک ميليون دلاري براي تامين خط براي استفاده 20 هزار کاربر برآورد شده بود . مقامات سازمان ارتباطات و اطلاعات اين شهر اعلام کردند : مهمترين مشکل براي ادامه اين طرح کمبود بودجه کافي براي آن است . در اين ميان هر چند وزارت ارتباطات و اطلاعات ويتنام از تامين 50 درصد از هزينه مورد نظر خبر داد اما مقامات محلي مشکل اصلي را نبود بودجه کافي براي نگهداري شبکه‌هاي داخلي عنوان کردند . کارشناسان عملي شدن اين طرح را گامي بزرگ در جهت توسعه گردشگري ويتنام اعلام کردند اما مقامات اين کشور مشکلات مالي را سدي مستحکم در مسير تحقق اين هدف دانستند .