نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگترين تالاب همدان قطب گردشگري مي‌شود

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/11/19
مدير کل ميراث‌ فرهنگي همدان با اشاره به تفاهم‌نامه‌ ميراث‌ فرهنگي اين استان با زنجان گفت : قرار است در تفاهم‌نامه‌ زنجان و همدان برگزاري تورهايي را به عنوان تور مشترک غار عليصدر و کتله‌خور به شکل مشترک طراحي کنيم . «عليرضا ايزدي» اظهار داشت : با طراحي تور مشترک دو استان مي‌توانيم تالاب شيرين‌سو را نيز در مسير اين تور قرار دهيم تا گردشگران بتوانند از اين مناظر بکر طبيعي نيز استفاده ببرند . وي با بيان اين‌ که تالاب شيرين‌سو مکان خوبي براي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري است و بايد به قطب گردشگري تبديل شود ، افزود : استان همدان داراي تالاب‌هاي متعددي است که عمده آن‌ها تالاب شيرين‌سو در شهرستان کبودر آهنگ ، تالاب آق‌گل در شهرستان ملاير و تالاب آبشينه در همدان را مي‌توان نام برد . مدير کل ميراث فرهنگي همدان با اشاره به اين‌ که تالاب‌ها يکي از فضاهاي اکوسيستمي به شمار مي‌روند ، اظهار داشت : تالاب‌ها از اماکن مناسبي براي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري به شمار مي‌روند که در جذب گردشگر نيز مؤثر هستند . ايزدي تصريح‌ کرد : چشم‌انداز زيبا و منحصر‌ به‌ فرد اين تالاب‌ها مي‌تواند مکان بسيار خوبي براي گردشگران علاقه‌مند به اين طبيعت دلنواز باشد . وي خاطرنشان کرد : تالاب آق‌گل هم يکي از مناطق اکوسيستمي طبيعي در همدان به شمار مي‌رود که فضاي گردشگري را براي مردم منطقه و استان فراهم کرده است .