نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اعمال مقررات جدید از سوی مقامات باکو بر آژانس‎های مسافرتی

باکو با وضع مقررات جدید تمام آژانس‌های مسافرتی و هتل‎های این کشور را ملزم به ارائه اطلاعات ، تهیه و فروش بلیت برای دیدار از سایت‎های تاریخی و مراسم فرهنگی و هنری این کشور کرد . به گزارش خبرگزاری آذربایجان ، طبق مقررات جدید که در دستور کار وزیر فرهنگ و گردشگری این کشور " ابوالفضل گارایف" قرار گرفته ، تمامی آژانس‎های مسافرتی و هتل‎های این کشور با هماهنگی‎ قبلی ، گردشگران خارجی را برای بازدید از نمایشگاه‌ها ، گالری ، موزه‎ها ، کنسرت‎ها و دیگر مراسم ملی و بین‎المللی در این کشور هدایت و تشویق می کنند . ‎ سال آینده نیز قرار است کشور آذربایجان با راه اندازی سیستم صدور ویزای الکترونیکی تمام آژانس‎های مسافرتی را ملزم به استفاده از این سیستم و ارائه این خدمات به گردشگران خارجی کند که با هدف‎های گوناگون به این کشور وارد می‌شوند . گارایف با یادآوری این نکته تاکید کرد که این روزها کشور ما شاهد برگزاری مراسم متعدد فرهنگی و بین‌المللی است اما هیچ یک از کمپانی‌های گردشگیری کشور تاکنون با ارائه و تهیه بلیت برای گردشگران در اطلاع رسانی و شرکت آنان در این قبیل مراسم کاری نکرده‌اند . به گفته وی در صورتی که کمپانی‎های مسافرتی اهمیت این فعالیت‌ها را درک نکنند ، بر وزارت گردشگری است که آنان را برای این همکاری آگاه و علاقمند کند .