نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ميزباني مالزي از 25 ميليون گردشگر

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/18
مالزي در سال 2012 ميزبان 25 ميليون گردشگر خارجي بود که در مقايسه با سال 2011 افزايش چشمگيري داشته است . به نقل از ان اس تي ، وزير گردشگري مالزي اعلام کرد : درآمد اين کشور از گردشگران ورودي در سال 2012 بالغ بر 60 ميليارد رينگيت بود در حالي که اين ميزان در سال گذشته آن 58 ميليارد رينگيت بوده است . کارشناسان گردشگري اظهار اميداوري کردند ، اين روند در سال جديد ميلادي نيز ادامه داشته باشد . وزير گردشگري مالزي خاطرنشان کرد : حمايت دولت از گردشگري به عنوان يکي از محرک‌هاي مهم اقتصادي و تلاش هماهنگ تجار و اصحاب رسانه در معرفي مالزي به عنوان مقصد شناخته شده گردشگري تاثير زيادي در افزايش آمار گردشگران ورودي به اين کشور داشته است . مقامات مالزي درصددند با ميزباني رويدادهاي مختلف و برپايي نمايشگاه‌ها و مسابقات اتومبيل‌راني در سال جاري ، بار ديگر آمار ورود گردشگر به اين کشور را افزايش دهند .