نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دیدار با جانداران تاریخ اصفهان

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/11/18
موزه های تاریخ طبیعی بازگو كننده تاریخ طبیعت و جهان آفرینش هستند . بنابراین در این قبیل موزه ها نمونه های جالب و ارزنده كلیه آثار خلقت اعم از بی جان و جان دار به روش های معمول علمی نگهداری و تنظیم به صورت كانون علمی ـ فرهنگی در اختیار عمومی قرار می گیرد . موزه تاريخ طبيعي اصفهان ؛ موزه تاریخ طبیعی اصفهان در 15 اسفند 1367 در تالار تیموری ( یكی از بناهای باستانی عصر تیموریان ) راه اندازی شد . تمام آثار طبیعی و مجموعه های این موزه را که در زمینه های علوم گیاهی ، جانوری ، زمین شناسی و جغرافیایی هستند ، به همت و سرمایه شخصی دكتر جعفریان استاد دانشگاه اصفهان در مدت 37 سال از نقاط مختلف ایران و خارج از كشور گردآوری ، خریداری و مبادله شده اند . سالن جانوران بدون مهره : شامل انواع تك سلولی ها ـ اسفنج ها ـ مرجان ها ـ خارپوستان ـ نرم تنان و بندپایان می باشند كه به صورت علمی رده بندی و به نمایش گذارده شده اند . در این سالن رده بندی و آشنائی با جهان حشرات ـ بازسازی آموزشی نرم تنان ، صدف های كمیاب اقیانوس كبیر و اطلس پروانگان سحرآمیز شاید دیدنی و جالب تر برای بازدیدكنندگان باشد . سالن گیاه شناسی : شامل انواع گیاهان گلدار ـ بی گل ـ داروئی ـ صنعتی ایران و هر بار یوم و مقایسه آنها با نمونه های خارج از كشور ـ مواد داروئی سنتی ایران ـ اثر برگ و ساقه درختان فسیل شده مربوط به دورانهای گذشته اروپا و ایران ، بخصوص تنه های درختان معدنی شده ( سیلیسی یا سیدریتی ) جنگل های 180 میلیون سال قبل ایران . در این سالن مجموعه سنگواره های كمیاب و ارزنده ایران ـ مولاژهای بازسازی شده فسیلهای خارج از كشور از ویژگی خاصی برخوردار بوده و از نظر آشنایی یا پراكندگی جغرافیائی و ارزیابی اقتصادی معادن مختلف كشور و استان اصفهان كاملا منحصر و استثنائی است . سالن زمین شناسی : شامل كلیه مواد تشكیل دهنده پوسته جامد زمین ـ كانی ها ـ كریستال ها ـ سنگ های معدنی ـ رسوبی ـ آذرین ـ دگرگونی ـ ساخت های رسوبی دریائی و قاره ای سنگواره ها یا فسیل های دریائی دوران های گذشته از 580 میلیون سال قبل تاكنون . در این سالن مجموعه سنگواره های كمیاب و ارزنده ایران ـ مولاژهای بازسازی شده فسیلهای خارج از كشور از ویژگی خاصی برخوردار بوده و از نظر آشنایی یا پراكندگی جغرافیائی و ارزیابی اقتصادی معادن مختلف كشور و استان اصفهان كاملا منحصر و استثنائی است . سالن جغرافیای طبیعی و نقشه ها : در این سالن نمونه هائی از نقشه های توپوگرافی ـ جغرافیائی نقشه های برجسته شهری و طبیعی و زمین شناسی ـ نقشه های زمین شناسی و زمین ساختی ایران ـ نقشه نقاط هم ساختمانی و زلزله خیزی ماكت های آموزش جغرافیائی ـ نقشه های پژوهشی و گسترش معادن مختلف كشور و استان اصفهان و كارهای پژوهشی واحد تحقیقاتی موزه ارائه گردیده است . سالن جانوران مهره دار : این سالن كه از بزرگترین سالن های موزه است و خود از نظر معماری دیدنی است شامل انواع ماهیان ـ دوزیستان ـ خزندگان ـ پرندگان ـ پستانداران به صورت رده بندی و بازشناسی محیط زندگی و از نظر آموزشی نمونه های مشابه و اختلاف آنها نشان داده شده ، گاهی نمونه های زنده و تاكسیدرمی شده ( بخصوص در مورد خزندگان ) و یا تجمع مهره داران مفید ـ مضر ـ اهلی ـ وحشی ـ دریائی ـ كویری حمایت شده و یا در حال انقراض آنها توجه شده است . برای دیدن این موزه باید به اصفهان ، خیابان استانداری ، تالار تیموری مراجعه کنید .