نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‌اندازي پليس گردشگري در تخت جمشيد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/11/17
معاون سياسي امنيتي فرماندار مرودشت از راه‌اندازي پليس گردشگري در مجموعه جهاني تخت جمشيد تا پايان امسال خبر داد . يعقوب خسرواني با اشاره به ظرفيت‌هاي گردشگري مرودشت گفت : سالانه بيش از دو ميليون گردشگر داخلي و خارجي از جاذبه‌هاي تاريخي و طبيعي اين شهرستان ديدن مي‌كنند كه فقط مجموعه تخت جمشيد به لحاظ ويژگي‌هاي خود سالانه نزديك به يك‌ ميليون و 500 هزار نفر را پذيراست . وي با بيان اين‌ كه امنيت از مهم‌ترين شاخص‌هاي حوزه گردشگري است ، افزود : تلاش ما بر اين است كه حداقل مشكلات نيز براي گردشگران در حوزه امنيتي وجود نداشته باشد و گردشگران با امنيت خاطر و آرامش از اماكن تاريخي و طبيعي بازديد كنند . مدير حراست سازمان ميراث فرهنگي فارس نيز اجراي پليس گردشگري براي نخستين بار در مجموعه تخت‌جمشيد با همكاري نيروهاي انتظامي را ظرفيت مناسبي دانست كه تا پايان سال با هدف كمك به امنيت اين مجموعه راه‌اندازي مي‌شود . محمد گلستاني با اشاره به اين‌ كه اكنون مجموعه تخت‌جمشيد به صورت حفاظت فيزيكي و الكترونيكي در شبانه‌روز محافظت مي‌شود ، از افزايش سيستم‌هاي حفاظت الكترونيكي جديد در مجموعه‌هاي تاريخي اين شهرستان خبر داد .