نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقبره محمدعلي جناح در پاکستان مرمت مي‌شود

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/11/17
مقبره محمدعلي جناح که در بين شيعيان پاکستان به قاعد اعظم شهرت دارد با مشارکت و همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگي مرمت و بازسازي مي‌شود . رئيس انجمن آثار و مفاخر فرهنگي ايران با اعلام اين خبر با اشاره به فعاليت‌هاي برون مرزي انجمن آثار و مفاخر فرهنگي کشورمان گفت : يکي از فعاليت‌هاي اين انجمن در سطح بين المللي و برون مرزي شناسايي و معرفي مفاخر مسلمان ساير کشورهاي دنيا و هم چنين مشارکت در بازسازي مقبره و خانه‌هاي آنان است . «حجت الاسلام و المسلمين محمد جواد ادبي» افزود : محمدعلي جناح در بين شيعيان پاکستان از ارزش و اعتبار بسيار بالايي برخوردار است و در سال‌هاي اول پيروزي انقلاب اسلامي ايران موضوع مرمت مقبره اين شخصيت بزرگ نيز مطرح شده است . وي اضافه کرد : پيشنهاد مرمت مقبره محمدعلي جناح در پاکستان ارايه شده و مذاکراتي نيز با وزارت امور خارجه در اين خصوص انجام شده است و در صورت توافق نهايي مرمت مقبره محمدعلي جناح به زودي آغاز خواهد شد . حجت الاسلام و المسلمين ادبي افزود : براساس برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته در مرمت مقبره محمدعلي جناح ، دکوراسيون اين مقبره و شکل دروني آن به صورت کامل تغيير خواهد کرد . محمدعلي جناح از سياستمداران سدهٔ بيستم کشور پاکستان بود و به قدري به اسلام دلبستگي داشت که شعارش در تأسيس پاکستان ، به کارگيري اسلام و قوانين اسلامي بود و يکي از مولفه‌هاي استقلال‌خواهي او را اسلام تشکيل مي‌داد . او دين اسلام را دين فردي نمي‌دانست و به ابعاد انساني و اجتماعي آن توجه داشت و حکومتي را مي‌پسنديد که هم نشاني از مدل دموکراسي را داشته باشد و هم احکام اسلام در آن جاري باشد .