نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف کشتي سلطنتي انگليس در اعماق دريا

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/11/16
يک گروه اکتشافي دريايي از کشف يک کشتي جنگي بزرگ انگليسي در آب‌هاي کانال انگلستان خبر دادند که قدمتي 264 ساله داشته و حامل چندين تن سکه طلا و نقره بوده است . به نقل از فيزيک اورگ ، اين کشتي که در عمق 100 متري دريا به دست آمده هنگام غرق شدن با تمامي 900 خدمه خود ، نزديک به چهار تن سکه طلا را نيز به اعماق دريا فرستاده بود . کارشناسان معتقدند ، اين کشتي متعلق به ناوگان پادشاهي انگلستان بوده که در چهار اکتبر سال 1744 در نبردي با کشتي‌هاي اسپانيايي غرق شده است . اين کشتي 53 متر طول داشته و 100 توپ برنجي در دو طرف آن قرار داشتند که آن را تبديل به سنگين ترين شناور جنگي دوران خود تبديل کرده بودند . اگر چه تا کنون تنها دو قبضه توپ جنگي متعلق به کشتي که به نام ويکتوري (victory) معروف است ، کشف شده اما کارشناسان معتقدند مي‌توان در آينده‌اي نزديک باقي توپ‌ها را به دست آورد . اين گروه که به تيم اکتشافي اوديسه مشهور است دو سال پيش نيز در کاوش‌‌هاي دريايي خود موفق به کشف يک کشتي غرق شده حاوي 500 ميليون دلار شده بود .