نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برترین‌های گردشگری آسیا معرفی شدند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/11/17
سایت مسافرتی تریپ ادوایزر در ادامه معرفی برترین‌های گردشگری جهان، در جدیدترین شماره خود نام 25 مقصد برتر گردشگری آسیا را معرفی کرد. به گزارش میراث آریا(chtn)،‌ در این رده بندی، که طبق روال همیشگی با نظر خواهی از خوانندگان این سایت و براساس تجربه مسافرتی گردشگران شکل گرفته است،‌ توکیو ژاپن به همراه مونار در جزیره کرالا رده‌های اول و دوم این فهرست را از آن خود کردند. شهر سیم ریپ کامبوج به عنوان سومین مقصد گردشگری آسیا از نگاه کاربران این سایت معرفی شد. به گفته سازمان دهندگان این مسابقه در سایت تریپ ادوایزر،‌ معیار انتخاب مقصدهای برتر گردشگری در این رده بندی، جمعیت و میزان حضورساکنان منطقه مورد نظر اماکن و تفرجگاه‌های دلپذیر و مهم‌تر از همه اعلام نظر مسافران بوده است. مانالی، گوا، بانکوک، بانگالور، کیوتو، هوی آن؛‌سنگاپور،‌ لیژیانگ،‌ تایپه و مالدیو در کنار دیگر مناطق و جاذبه‌های 25 گانه این سایت معررفی شده اند