نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هزينه ميليوني بلغارستان براي رونق گردشگري

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/11/16
دولت بلغارستان درصدد است با سه و نيم ميليون لوا هزينه ( بيش از يک و نيم ميليون يورو ) ، پروژه‌اي گردشگري و باستان‌ شناسي را در يکي از جاذبه‌هاي معتبر خود انجام دهد . به گزارش ميراث آريا (Chtn) ، به نقل از سوفيا گلوب ، وزير اقتصاد و نخست وزير بلغارستان در مصاحبه‌اي از عزم دولت براي توسعه جاذبه‌هاي گردشگري با گسترش و بازسازي جاذبه تاريخي «دره پادشاهان تراقي» خبر دادند . طبق گزارش وزير اقتصاد بلغارستان ، يک ميليون لوا از مجموع بودجه مذکور صرف مطالعات باستان‌ شناسي مي‌شود ، 2 ميليون دلار نيز در توسعه زيرساخت‌ها هزينه خواهد شد و نيم ميليون دلار نيز به احداث سيستم آب و فاضلاب اختصاص خواهد يافت . گفتني است اين مقدار پول براي آماده سازي نقشه راه در خصوص دره پادشاهان تراقي و مطالعات مرتبط با مقبره تراقي‌ها در دهکده بوزوگوارد در نظر گرفته شده بود . به گزارش ميراث آريا ، مقامات بلغارستان درصددند با توسعه اين منطقه مسير ورود گردشگران به 10 مقبره باستاني موجود در اين دره را هموار سازند .