نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

همدان قطب گردشگري ورزش زمستاني ايران معرفي شد

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/11/15
با معرفي همدان به عنوان قطب گردشگري ورزشي زمستاني کشور در آئين اختتاميه جشنواره زمستاني ؛ ششمين فستيوال برفي اين استان با تجليل از قهرمانان المپيک به کار خود پايان داد . به گزارش ميراث‌ آريا (chtn) به نقل از روابط‌ عمومي اداره‌ کل ميراث‌ فرهنگي استان همدان ، «علي‌ محمد آزاد» استاندار همدان گفت : شعار جشنواره زمستاني همدان «ورزش ، همبستگي ، گردشگري» بود که به نوعي همدان با دعوت از سفرا در بخش بين‌الملل و مهمانان ملي خواستار ايجاد اتحاد و همبستگي در بين ملل مختلف شد . در بخشي ديگر از مراسم اختتاميه اين جشنواره ، «سيد کوروش مجتبوي» ، دبير هماهنگي کميسيون‌هاي ورزشي کميته ملي المپيک نيز همدان را نخستين قطب گردشگري ـ ورزشي کشور معرفي کرد و گفت : همدان با برگزاري برنامه تجليل از قهرمانان المپيک 1948 تا 2012 به انتظار 60 ساله آنها خاتمه داد . در ادامه «عليرضا ايزدي» مدير کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌‌ دستي و گردشگري همدان گفت : جشنواره امسال با برنامه‌هاي خود فضاي شاد و با نشاطي را در بين مردم ايجاد کرد و با حضور سفرا و ورزشکاران جشنواره رنگ و بوي خاصي پيدا کرد . ششمين جشنواره زمستاني همدان از 5 تا 10 بهمن‌ ماه با دعوت از سفرا ، کارداران و رايزنان فرهنگي و قهرمانان المپيک 1948 تا 2012 کار خود را آغاز کرد و با تجليل از آن‌ها و اجراي برنامه‌هايي چون شب فرهنگي ، نمايشگاه توانمندي‌هاي گردشگري و صنايع‌ دستي با حضور 14 استان و برنامه‌هاي فرهنگي و هنري به کار خود پايان داد .