نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ورود هفت فروند هواپیما تا پایان سال 91 و افزایش 2 درصدی صندلی‌ها

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به ورود بیش از هفت فروند هواپیما تا پایان سال 91 ، گفت : در یک پروسه کمتر از یکماه شاهد افزایش 2 درصدی تعداد صندلی هستیم . به گزارش خبرنگار مهر ، حمیدرضا پهلوانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تنها شرط تامین صندلی تامین منابع ارزی شرکت‌ها است ، گفت : اگر شرکت‌ها بتوانند این منابع ارزی را تامین کنند در یک پروسه کمتر از یکماه شاهد افزایش 2 درصدی تعداد صندلی هستیم . رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه بیش از هفت فروند تا پایان سال به کشور وارد می‌شود ، بیان کرد : در دو ماهه اخیر تلاش داشتیم که زمینه‌های لازم را برای ایجاد فضا برای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما داشته باشیم . وی با بیان اینکه این یک سیاست کلان است که نیاز به هماهنگی میان قوه مجریه و مقننه دارد ، اظهار داشت : افزایش قیمت بلیت هواپیما یکی از تصمیماتی بوده است که به دنبال قیمت سوخت انجام گرفت و باید اجرایی شود . معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : ما در حال حرکت به سمت آزادسازی نرخ بلیت هستیم اما اینکه چه زمانی این اتفاق می افتد به هماهنگی دو قوه مجریه و مقننه مربوط است . پهلوانی در خصوص بدهی ایرلاین‌ها ، اظهار داشت : بدهکاری شرکت‌ها به دلیل استنباطی است که از بخش‌های مختلف برای این صنعت شده است که نیاز به یک هماهنگی دارد تا بخشنامه ها بصورت مدون و یکنواحت اجرایی شود . رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برگزاری جلسه مشترک بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و کلیه مدیران ایرلاین‌ها و سازمان گفت : در این جلسات به دنبال اجرای سیاستی هستیم تا بدهی شرکت‌های هواپیمایی پرداخت شده و یا کاهش یابد . وی در خصوص اقتصادی شدن فرودگاه‌ها گفت : در حال حاضر 3 فرودگاه اقتصادی کشور منبع اقتصادی مناسبی برای تامین هزینه های دیگر فرودگاه ها هستند و خوراک اقتصادی برای فرودگاه‌های دیگر به شمار می‌روند که از قبل هم این شیوه بوده است . پهلوانی تصریح کرد : فرودگاه‌های بین‌المللی تامین منبع فرودگاه‌های دیگر را انجام می‌دهند ضمن آنکه شرکت‌های منفعل هم باید در تامین بدهی خود به شرکت فرودگاه‌ها بهتر عمل کنند .