نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تعداد توريست ها فراتر از يك ميليارد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/15
در سال 2012 براي نخستين بار تعداد توريست ها در جهان از سطح نمادين يك ميليارد نفر فراتر رفت . به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاين به نقل از نيوزنت ، در سال 2012 تعداد توريست ها در جهان نسبت سال 2011 چهار درصد افزايش يافته و از سطح يك ميليارد نفر عبور كرده است . افزايش توريست ها در جهان به رغم بي ثباتي اقتصادي دنيا صورت گرفته است . سازمان جهاني توريسم وابسته به سارمان ملل متحد كه مقرش در شهر مادريد است ضمن اعلام اين خبر پيش بيني كرد كه در سال 2013 روند افزايش شمار توريست ها ادامه خواهد داشت . در عين حال ، اين سازمان در دراز مدت نيز افزايش شمار ساليانه توريست ها را پيش بيني كرده و نرخ افزايش متوسط ساليانه شمار آنها را بين سال هاي 2010 و 2020 ميلادي سه درصد اعلام كرده است . به گفته اين سازمان ،‌ در 2030 تعداد توريست ها در جهان به رقم 1.8 ميليارد نفر خواهد رسيد . تعداد توريست ها در سال 2012 ميلادي 1.035 ميليارد نفر بود كه 39 ميليون نفر نسبت به سال 2011 رشد كرده است .