نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نهفته‌هاي تاريخ در كوچه پس كوچه‌هاي سيمره

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/11/14
اينجا شهر 1400 ساله سيمره است در حوالي شهرستان دره شهر كه 139 كيلومتر از مركز استان ايلام فاصله دارد ، مي‌گويند كه 9 فصل كاوش بر روي آن انجام گرفته است كه باز هم به كاوش‌هاي بيشتري نياز دارد و مهمتر از همه ، كاوش در كوچه و پس كوچه‌هاي اين شهر ساساني – اسلامي است . مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام در گفت‌ و گو با ايسنا ، اظهار كرد : تاكنون 9 فصل كاوش در شهر تاريخي سيمره انجام شده است و از دل اين كاوش‌ها بازار مركزي ، خانه حاكم و مسجد بيرون شناسايي و هر يك توانسته است كاوشگران را سريع‌تر به نهفته‌هاي اين فضاي تاريخي برساند اما اين كافي نيست . علي قاسم پور گفت : البته بعد از اين 9 فصل كاوش يك فصل كاوش ديگر نيز در شهر سيمره توسط كارشناسان ميراث فرهنگي استان ايلام انجام گرفته است . وي تاكيد كرد : داده‌هاي تاريخي اين كاوش‌ها اهميت اين شهر تاريخي را از نگاه مختلف از جمله تجاري ، صنعت و ... را به خوبي نشان مي‌دهد ، اين تحقيقات باستان شناسي نشان داد كه در اين شهر بازار و يك مركز تجاري بوده ، مردمان آن روزگار دست به ساخت و سازهاي صنعتي مثل شيشه سازي مي‌زده‌اند . مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام درباره مساحت اين شهر تاريخي نيز گفت : با وجودي‌ كه داده‌ها از ارقام متفاوتي حكايت دارد اما آنچه به واقعيت نزديك است مساحتي است كه فضاي امروزي نشان مي‌دهد و آن چيزي بالغ بر 120 هكتار زمين است . وي درباره اهميت كاوش‌هاي بعدي نيز گفت : بي ترديد در كوچه و پس كوچه‌هاي شهر سيمره همچنان نهفته‌هايي از تاريخ باقي است بنابراين تحقيقات باستان شناسي بيشتر روي اين قطعه از تاريخ منطقه و كشور ضروري است . "قاسم پور" اظهار كرد : با انجام كاوش در كوچه‌هاي باريك اين شهر تاريخي مي‌توانيم حقايق ديگري از دل آن بيرون كشيد . مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام اضافه كرد : با تعيين محدوده كوچه و پس كوچه‌هاي شهر تاريخي سيمره فضا براي شناسايي بهتر و بيشتر معماري شهر بازتر خواهد شد و كاوشگران و محققان راحت‌تر مي‌توانند به يافته‌هاي تازه‌اي از اين نقطه مهم از تاريخ منطقه دست يابند . قاسم پور با اشاره به اين‌ كه در روزهاي نوروز شهر سيمره بر روي گردشگران باز خواهد بود ، اضافه كرد : براساس تصميم كميته تسهيلات سفرهاي نوروزي دروازه‌هاي اين شهر تاريخي تا آخرين روز تعطيلات سال نو به عنوان مهم‌ترين اثر باستاني استان ايلام بر روي علاقمندان تاريخ كشور و ساير گردشگران گشوده خواهد بود .