نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز پیش‌ فروش بلیت قطارهای مسافری

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/14
پیش‌ فروش بلیت قطارهای مسافری حدفاصل 12 بهمن تا اول اسفند سال ‌جاری از امروز آغاز ‌شده است . به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، فروش اینترنتی بلیت قطارهای جوپار ساعت 11 امروز از طریق دفاتر فروش بلیت قطار یا سایت اینترنتی www.jooparticket.ir انجام می‌گیرد . پیش فروش بلیت سایر قطارهای مسافری ( مسیرهای داخلی و بین المللی ) حد فاصل تاریخ‌های ذکر شده نیز ، ساعت 9 صبح دوشنبه از طریق همه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود . خریداران بلیت قطار بعد از گرفتن بلیت بلافاصله نوشته‌های آن را اعم از نام و نام‌ خانوادگی ، مبدأ و مقصد ، تاریخ و ساعت حرکت و ... را به دقت بازنگری و هر گونه مغایرت را به مسئول فروش اعلام کنند . هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش ، قیمت بلیت ، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 1539 تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی www.rai.ir مراجعه کنند . شماره‌ پیامک 3000300 نیز آماده دریافت‌ نظرها ، انتقادها و پیشنهادهای ‌متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است .