نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برپايي نخستين جشنواره ملي عشاير

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/14
معاون گردشگری کشور از برپایی نخستین جشنواره ملی صدای عشایر با حضور رئیس‌ جمهور در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد . منوچهر جهانیان امروز در نشست خبری از برپایی نخستین جشنواره ملی صدای عشایر با حضور محمود احمدی‌نژاد ، رئیس جمهور در محل نمایشگاه بین المللی تهران از 14 تا 19 بهمن خبر داد . وی اظهار كرد : این جشنواره با محورهای عشایر و انقلاب ، جلوه های زندگی ، تولید ملی و عشایر و کوچ نشینی و میهمان نوازی در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود . معاون گردشگری کشور از رونمایی از لوح ثبت ملی کوچ عشایر در روز افتتاحیه اين جشنواره توسط رئیس‌ جمهور نیز خبر داد . جهانیان با بیان اینکه این جشنواره در تقویم سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسیده است ، گفت : تلاش می‌شود در این مراسم ، موسیقی ، غذا ، تولیدات عشایری ، آیین‌های عروسی و عزاداری و به طور کلی آداب و رسوم عشایر نقاط مختلف کشور به نمایش گذاشته شود . وی درباره فضای این جشنواره نیز گفت : 40 هزار متر مربع از نمایشگاه بین المللی به برپایی جشنواره عشایر تعلق گرفته است . معاون گردشگری کشور زمان بازدید از نمایشگاه و جشنواره ملی عشایر را از 14 تا 19 بهمن همه روزه از ساعت 14 تا 21 اعلام کرد . جهانیان درخصوص فروش تولیدات عشایری در این نمایشگاه نیز گفت : در نمایشگاه ، عشایر می توانند تولیدات خود را هم به فروش برسانند .